CKiS – Dom Kultury „OSKARD”

CKiS – Dom Kultury „OSKARD”

CKiS – Dom Kultury „OSKARD” prowadzi szeroką działalność impresaryjną. Na bogatą ofertę składają się: koncerty, spektakle muzyczne i teatralne (m.in. z programu TEATR POLSKA), jak również kinowe propozycje – filmowe premiery oraz cykl Kino Konesera. Oskard jest koordynatorem wydarzeń interdyscyplinarnych takich jak: Konin – Miasto Kobiet czy finał WOŚP, proponuje także niektóre punkty z programu Malta Festival i Transatlantyk Festival Poznań. Organizuje m.in. jedną z najważniejszych imprez w naszym regionie Jazz Festival Jazzonalia prezentujący klasykę jazzową oraz młode pokolenie twórców związanych z tym gatunkiem muzycznym.

 

Dom Kultury Oskard to znana mieszkańcom Konina instytucja kultury i jeden z najczęściej odwiedzanych w tym mieście obiektów. Zlokalizowany jest przy Alejach 1 Maja 7a.

 

Dom Kultury Oskard – o obiekcie

Historia Centrum Kultury i Sztuki w Koninie rozpoczęła się w roku 1988, wówczas powstał tu Wojewódzki Ośrodek Kultury, do którego dołączyło później Biuro Wystaw Artystycznych. Oskard w Koninie to Górniczy Dom Kultury – trzecia z instytucji, działającej pod nazwą Centrum Kultury i Sztuki, którą wzniesiono w 1972 roku.

 

Instytucja kultury od zawsze przyciągała publiczność ambitnym programem. Centrum Kultury i Sztuki w Koninie organizowało większość najważniejszych wydarzeń w mieście i w całym regionie, m.in. Konfrontacje Teatrów Dziecięcych, Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA im. prof. Henryka Kluby, Przegląd Twórczości Plastycznej O Złotą Sztalugę, Jazz Festival Jazzonalia, Ogólnopolskie Spotkania Śpiewających Żeglarzy Złota Szekla i inne.

Dom Kultury Oskard w Koninie – wydarzenia

CKiS – Dom Kultury Oskard w Koninie prowadzi szeroką działalność impresaryjną. Na bogatą ofertę składają się: koncerty, spektakle muzyczne i teatralne (m.in. z programu Teatr Polska), jak również kinowe propozycje – filmowe premiery oraz cykl Kino Konesera. Oskard jest koordynatorem wydarzeń interdyscyplinarnych takich jak: Konin – Miasto Kobiet czy finał WOŚP, proponuje także niektóre punkty z programu Malta Festival i Transatlantyk Festival Poznań. Organizuje m.in. jedną z najważniejszych imprez w naszym regionie – Jazz Festival Jazzonalia – prezentujący klasykę jazzową oraz młode pokolenie twórców związanych z tym gatunkiem muzycznym.

 

Co do tej pory odbyło się w Domu Kultury Oskard? Wydarzenia kulturalno-rozrywkowe zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miały tu miejsce m.in. koncerty znanych polskich i zagranicznych gwiazd estrady: Moniki Brodki, zespołu Dżem, Anny Marii Jopek, Kasi Nosowskiej, Sorry Boys, Macieja Maleńczuka, Meli Koteluk i wielu innych, utalentowanych muzyków. Bilety na wydarzenia sprzedały się błyskawicznie.

 

Publiczność kocha spotykać swoich ulubionych aktorów na żywo. Spektakle w Domu Kultury Oskard przyciągają widzów przed scenę. Do tej pory w obiekcie odbyły się m.in. przedstawienia Swing, Przepraszam, co Pan tu robi?, Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania, Klimakterium i już, SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw.

 

Dom Kultury Oskard w Koninie – koncerty 2022

Organizatorzy nie ustają w planowaniu kolejnych wydarzeń. Dom Kultury Oskard – koncerty 2022 oraz niezwykłe spektakle – już niebawem! Widzowie będą mieli okazję uczestniczyć m.in. w Koncercie Wiedeńskim, z niezwykłą muzyką Johanna Straussa, a także w przedstawieniach: Same Plusy (w rolach głównych Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak, Marieta Żukowska, Michał Czernecki/Łukasz Simlat) oraz Klimakterium 2 (na scenie pojawią się Elżbieta Jodłowska/Małgorzata Duda/Maria Winiarska, Anna Korcz/Ewa Cichocka/Joanna Jeżewska/Elżbieta Jarosik/Katarzyna Kozak, Elżbieta Okupska/Grażyna Zielińska/Elżbieta Panas/Ludmiła Warzecha/Marzena Kipiel-Sztuka, Małgorzata Gadecka/Renata Zarębska/Anna Wojton/Ewa Złotowska). Dom Kultury Oskard – bilety na wydarzenie to jedyna gwarancja rezerwacji miejsca.

 

FAQ:

 

  • Gdzie znajduje się Dom Kultury Oskard?

Dom Kultury Oskard znajduje się w Koninie, przy Alejach 1 Maja 7a.

 

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Domu Kultury Oskard?

W Domu Kultury Oskard odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych, które cieszyły się ogromną popularnością wśród publiczności. Koncerty zespołu Dżem, Anny Marii Jopek, Moniki Brodki, Kasi Nosowskiej, Macieja Maleńczuka, Meli Koteluk czy Sorry Boys, a także spektakle Swing, Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania, Przepraszam, co Pan tu robi?, Klimakterium i już sprzedały się ekspresowo.

 

  • Kiedy utworzony został Dom Kultury Oskard?

Dom Kultury Oskard utworzony został w 1972 roku.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

CKiS – Dom Kultury „OSKARD”
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleje 1 Maja 7a
62-510 Konin

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/