Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Miejsce Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie

Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie

Dzierżoniów, Świdnicka 23
Kinoteatr Zbyszek w DzierżoniowieOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie to ważny punkt na mapie miasta. Odbywają się tu rozmaite wydarzenia kulturalne, które przyciągają publiczność przed scenę. Obiekt zlokalizowany jest przy ul. Świdnickiej 23, nieopodal Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie – o obiekcie

Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie swoją nazwę zawdzięcza wybitnemu aktorowi — Zbigniewowi Cybulskiemu – znanemu m.in. z filmów „Do widzenia, do jutra” czy „Giuseppe w Warszawie”. Artysta mieszkał w Dzierżoniowie w latach 1945-1947 i uczęszczał do tutejszego liceum. Patronatem aktora obiekt został objęty w 1997 roku, a tabliczka upamiętniająca to wydarzenie została wmurowana w ścianę holu kinoteatru. Organizowane przez Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie wydarzenia to propozycje cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic.

Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie posiada salę widowiskowo-kinową z dużą sceną oraz z widownią liczącą 460 miejsc. Organizowane są tu wszelkie wydarzenia kulturalne – koncerty, spektakle teatralne czy występy kabaretowe. Kino „Zbyszek”, należące do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Sieci Polskich Kin Cyfrowych, oferuje popularne tytuły filmów, w tym również animowanych dla najmłodszych. Dlaczego warto odwiedzić Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie? Wydarzenia organizowane przez placówkę to doskonała forma spędzenia czasu wolnego z najbliższymi.

Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie — spektakle

W bogatym repertuarze organizowanych przez Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie wydarzeń znajdują się imprezy kulturalne, które są niezwykle ekscytującymi propozycjami spektakli teatralnych, projekcji filmowych, koncertów i widowisk kabaretowych. Kalendarium eventów w Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie aktualizowane jest na bieżąco – warto zatem sprawdzać nadchodzące wydarzenia. Bilety dostępne są z wyprzedzeniem przez Internet. Spektakle w Kinoteatrze Zbyszek w Dzierżoniowie to doskonała okazja do spotkań w gronie najbliższych.

Sztuki teatralne trafią nie tylko w gust amatorów teatru. Wiele spośród organizowanych tu atrakcji to idealna okazja do spędzenia czasu z całą rodziną. Jakie wydarzenia odbyły się w Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie? Na spektaklach widać tłumy widzów. Zorganizowane w obiekcie sztuki to nie tylko propozycje dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. Miały tu miejsce m.in. przedstawienia "Skrytek", "Cukierku, ty łobuzie", „Damski biznes”, widowiska komediowe z udziałem Kabaretu K2 „Jedziemy po bandzie” oraz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Na scenie Kinoteatru Zbyszek wystąpił również Andrzej Piaseczny, prezentując swoje utwory w aranżacji akustycznej.

Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie – bilety

Na eventy w Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie bilety dostępne są online. Zaplanowane przez Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie wydarzenia 2022 to interesujące propozycje rozrywki wysokiej jakości. Spektakle teatralne, koncerty i widowiska kabaretowe trafią w gust nawet tych najbardziej wymagających miłośników kultury. Na organizowanych przez Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie wydarzeniach towarzyszy zawsze pełna sala widzów, którzy chętnie odwiedzają to miejsce. Bilety dla wszystkich zainteresowanych tego typu rozrywką, dostępne są na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kinoteatr Zbyszek?
Kinoteatr Zbyszek działa przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury na ul. Świdnickiej 23.
Jakie wydarzenia odbyły się w Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie?
W Kinoteatrze Zbyszek w Dzierżoniowie odbyły się spektakle pt.: „Goła baba”, „Plastusiowy pamiętnik i palmy”, koncert Andrzeja Piasecznego oraz stand-up Piotra Bałtroczyka – „Starość nie jest dla mięczaków”.
Kiedy zostało utworzone Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie​?
Kinoteatr Zbyszek w Dzierżoniowie utworzono w 1968 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też