Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Budmat Auto 2

Budmat Auto 2

Ciechanów, Sońska 2
Budmat Auto 2OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Budmat Auto 2 w Ciechanowie to wielowymiarowy salon i serwis mechaniczny z imprezowym zacięciem, stanowiący bez wątpienia jeden z najbardziej nietypowych obiektów rozrywkowych na mapie całej Polski.

Na miejscu można zarówno skorzystać z usług blacharsko-lakierniczych oraz naprawić samochód, jak i pobawić się na jednej z wielu imprez motoryzacyjnych, których gospodarzem jest Budmat Auto 2.

Koncerty i imprezy organizowane są tutaj z pasji do samochodów. Zadaszona przestrzeń oraz przestronny parking sprawiają, że idealną dla siebie atrakcję znajdą zarówno fani muzyki oraz dobrej zabawy, jak i samej motoryzacji.

Ciechanowski zakład mechaniczny cyklicznie organizuje imprezy muzyczne i sportowe, a także jest on gospodarzem giełdy samochodów. Obiekt angażuje się dodatkowo w inne imprezy o podobnej tematyce, takie jak 3. runda Płock Drift Masters GP, Festiwal krwiodawca Motoserce czy Fantastyczno-Azjatycki Festiwal Fantazja w Ciechanowie.

Miejsce to jest ważnym punktem na kulturalno-sportowej mapie miasta i od lat skupia miłośników motoryzacji i imprez masowych. Bilety na wydarzenia Budmat Auto 2 i harmonogram imprez dostępne są m.in. na naszej stronie internetowej.

Budmat Auto 2 – wydarzenia, imprezy i koncerty

Na terenie Budmat Auto 2 odbywają się przede wszystkim wydarzenia sportowe i motoryzacyjne, którym towarzyszą występy artystyczne i koncerty. Wśród nich można wymienić m.in. CarsLovers Tuning Festival 6th Anniversary - jeden z największych eventów motoryzacyjnych w Polsce.

Na gorącym betonie prezentowane są unikatowe samochody, wśród których znajdują się sportowe, stuningowane modele, muscle car oraz samochody retro. Tematyka imprezy kręci się wokół tuningu, stance i air-RIDE. W imprezie uczestniczą miłośnicy czterech kółek z różnych części Polski.

Ciechanowski warsztat był także gospodarzem słynnej imprezy tuningowej 8th Carslovers Tuners Meeting. Monitorowany, ogrodzony teren, znakomity lokalizacja oraz obecność myjni i stacji paliw stanowią doskonałe zaplecze dla tego typu zlotów. Nie mogło zabraknąć także pokazów i rozrywki. W ramach imprezy odbyły prezentacje aut tuningowych, drift taxi, zawody CarAudio oraz liczne konkurencje dla uczestników. Podczas eventu zorganizowano także stoiska supersamochodów, symulatorów dachowania i alkogogli oraz licznych food trucków.

Budmat Auto 2 – bilety na koncerty i wydarzenia

Imprezy motoryzacyjne w Budmat Auto 2 to najczęściej dwudniowe zloty fanów motoryzacji i tuningu z całej Polski. Aby wziąć udział w imprezie, należy kupić jedno- lub dwudniowy karnet wstępu. Bilety i harmonogram imprez dostępne są online.

Miejsce to cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników samochodów z każdego zakątka kraju. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, bowiem podczas eventów można nie tylko zobaczyć efektowne samochody, ale również skorzystać ze specjalnych jazd testowych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Budmat Auto 2?
Budmat Auto 2 znajduje się w Ciechanowie przy ulicy Sońskiej 2. Obiekt dysponuje licznymi miejscami parkingowymi.
Jakie wydarzenie odbywają się w Budmat Auto 2 w Ciechanowie?
W Budmat Auto miał miejsce m.in. zlot fanów samochodów tuningowych CarsLovers Tuning Festival 6th Anniversary oraz impreza motoryzacyjna 8th Carslovers Tuners Meeting.
Kiedy został otworzony Budmat Auto 2 w Ciechanowie?
Budmat Auto 2 rozpoczął działalność w 1990 roku jako warsztat i miejsce giełdy samochodowej. Od tego czasu stanowi on ważny obiekt na mapie ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych i tuningowych.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też