Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Aula Zespołu Szkół - Polkowice

Aula Zespołu Szkół - Polkowice

Polkowice, Skalników 6
Aula Zespołu Szkół - PolkowiceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Aula Zespołu Szkół – Polkowice to nowoczesna sala, przystosowana do organizowania wydarzeń kulturalnych. Pomieszczenie posiada 300 miejsc siedzących, 2 garderoby dla artystów, pomieszczenie socjalne i techniczne. Aula została wyposażona w odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie. Znajduje się tu również ekran i projektor. Organizowane w Auli Zespołu Szkół – Polkowice wydarzenia stanowią dobry plan na spędzenie czasu wolnego z najbliższymi.

Aula Zespołu Szkół – Polkowice – wydarzenia

Atrakcje w Auli Zespołu Szkół - Polkowice to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Na terenie Sali organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kabaretowe. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów są do nabycia na stronie eBilet.pl. Imprezy muzyczne stanowią doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Wydarzenia odbywające się w auli cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Koncerty znanych artystów przyciągają do Auli w Polkowicach tłumy fanów polskiej muzyki rozrywkowej. To wyjątkowe miejsce na mapie Polkowic, oferujące rozrywkę dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Jakich artystów ugościła scena Auli Zespołu Szkół – Polkowice? Wydarzenia zorganizowane w tym miejscu umożliwiły widzom ujrzenie na żywo takich gwiazd jak m.in. Sanah, Andrzej Piaseczny, Raz Dwa Trzy czy Paweł Domagała. Swoje widowisko zaprezentował tu również Kabaret Moralnego Niepokoju. Warto zatem na bieżąco śledzić aktualności kulturalne. Planujesz wybrać się na nadchodzące wydarzenia? Bilety na liczne atrakcje dostępne są na naszej stronie internetowej.

Aula Zespołu Szkół – Polkowice – bilety

Do gustu publiczności z pewnością przypadną propozycje eventów rozrywkowych organizowanych w Aula Zespołu Szkół — Polkowice. Uwzględniają doskonale skrojony repertuar występów artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku. To widowisko rozrywkowe na bardzo wysokim poziomie. Koncerty artystów takiego formatu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na wydarzenia w Auli Zespołu Szkół – Polkowice bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Aula Zespołu Szkół – Polkowice – koncerty

Kalendarium nadchodzących eventów zapowiada się niezwykle interesująco, gwarantując pozytywne emocje i niezapomniane przeżycia dla wszystkich. Występy kabaretowe cieszą się popularnością i przyciągają tłumy widzów. Koncerty to dla fanów muzyki na żywo gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Wszystkie wydarzenia i imprezy muzyczne stanowią interesujący pomysł na spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi.

Jakie propozycje czekają na nas w Auli Zespołu Szkół – Polkowice? To m.in. koncerty, spotkania tematyczne i wieczory komediowe, będące niezapomnianymi widowiskami pełnymi wrażeń. To również sposób na relaks, odpoczynek i dobra ucieczka przed codziennością. Eventy muzyczne i kabaretowe gwarantują wyjątkową zabawę i możliwość nawiązania nowych znajomości.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Aula Zespołu Szkół – Polkowice?
Aula Zespołu Szkół – Polkowice znajduje się przy ul. Skalników 6 w Polkowicach.
Jakie wydarzenia odbyły się w Auli Zespołu Szkół – Polkowice?
Aula Zespołu Szkół – Polkowice organizowała wydarzenia i koncerty na najwyższym poziomie. Na scenie można było zobaczyć występy takich artystów jak: Sanah, Paweł Domagała, widowisko Kabaretu Moralnego Niepokoju, stand up Piotra Bałtroczyka czy Kabaret pod Wyrwigroszem.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn