Dr. Rubinstein

Dr. Rubinstein

Marina Rubinstein - na scenie występująca pod pseudonimem DR. Rubinstein - to urodzona w Rosji i wychowana w Izraelu artystka, która od lat z niezmienną pasją jako DJ tworzy muzykę w stylu techno oraz acid house. Muzyka była jej pasją na długo, zanim sama zdecydowała się na jej tworzenie; jak wyznaje w wywiadach, w życiu spędziła niezliczone noce na parkietach klubów w Tel Avivie, w pełni zatapiając się w otaczającej ją muzyce. Taniec traktuje jako osobistą formę medytacji - głęboko wierzy w to, że właściwa muzyka może wywołać w ludziach specjalne uczucie nieporównywalne do niczego innego, a jej kariera muzyczna jest niczym innym jak stałym poszukiwaniem tego, co może wywołać to specjalne uczucie. DR. Rubinstein ma bardzo energiczną, wesołą osobowość, którą dzieli się w trakcie występów; jej optymistyczna natura stała się jej znakiem rozpoznawczym i zdecydowanie wyróżnia ją spośród innych muzyków, sprawiając, że jej koncerty zawsze są wyjątkowym przeżyciem zarówno dla niej samej, jak i dla słuchaczy.

DR. Rubinstein występy

Mimo braku medialnego rozgłosu, DR. Rubinstein zdobyła szerokie uznanie w środowisku muzyki techno i z czasem stała się twarzą kilku festiwali poświęconych muzyce elektronicznej; między innymi Lowlands Festival, Dekmantel oraz Sónar.

DR. Rubinstein wystąpi też na Audioriver Festival 2022, któy odbędzie się w dniach 29-31.07 w Płocku.

 

Artystka aktywnie prowadzi profil na Instagramie, jednak nie dzieli się na nim zbyt wieloma informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego; używa serwisu głównie do dzielenia się informacjami o swoich koncertach oraz do wstawiania nagrań ze swoich transmisji na żywo.

W jakim klubie najczęściej występuje DR. Rubinstein?

Artystka często występuje w Berghain - klubie nocnym, który znajduje się w centrum Berlina. DR. Rubinstein występuje w nim niemal od początku swojej kariery i do dziś często pojawia się tam w roli DJ-ki. Stosunkowo często pojawia się również w szanowanych klubach nocnych Bassiani, Fuse oraz De School - które znajdują się kolejno w Gruzji, Belgii i Holandii. 

Co robiła DR. Rubinstein w trakcie pandemii w 2020 i 2021 roku?

Artystka zaangażowała się wówczas w stworzenie projektu QTFM - czyli Quarantine FM. W trakcie globalnej pandemii DR. Rubinstein zapraszała różnych artystów do swojego domu, by ci u niej występowali - każdy z tych występów był nadawany na żywo. Wszystkie nagrania z tych transmisji są dostępne do ponownego obejrzenia m.in. na stronie internetowej artystki oraz na jej kanale na YouTube. Na transmisjach Quarantine FM występowali między innymi tacy artyści jak Natascha Kann, Ellen Allien, Alex Levin oraz Cormac.

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Dr Rubinstein: Mind Against, Baasch, TERR, Paula Temple, Ben Böhmer, Âme b2b Dixon, Peach, Monster, Len Faki, Sevdaliza, Catz N Dogz, Robert Hood, Kas-st, I Hate Models, Friction, Aksamit, BCee, Kasra, The Blaze, WhoMadeWho, Octo Octa, Adriatique, DJ Holographic, LSDXOXO, Something Something, Cormac, Hot Since 82, Solomun, Alignment, Bicep, DJ Fresh, Roi Perez, Harriet Jaxxon, Gorgon City,

 

Dr. Rubinstein - Frequently Asked Question

  • In the near future the Płocku will appear in: Płocku
  • Prawdziwe imię i nazwisko artystki to Marina Rubinstein; jej pseudonim artystyczny pochodzi od jej prawdziwego nazwiska.
  • DR. Rubinstein urodziła się w Rosji, następnie spędziła większość swojego życia w Izraelu, a od 2012 roku mieszka w Berlinie, stolicy Niemiec.
  • Informacja o urodzinach DR. Rubinstein nie została oficjalnie podana w żadnym z jej mediów społecznościowych; artystka dba o zachowanie swojej prywatności i nie podaje do wiadomości publicznej tego rodzaju informacji na temat swojej osoby.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Dr. Rubinstein
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Dr. Rubinstein TICKETS

Show events list Show in calendar form
Płock
29.07
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 470 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
30.07
Saturday, 18:00
Płock, plaża nad Wisłą
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 189 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/