The largest ticket sales platform. Prices may vary slightly from the organizer's prices.

Trendy

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Kino

Kino

Artists

Places

Od dziś bilety do kina kupisz także na stronie eBilet.pl. Portal eBilet oferuje bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe – koncerty, spektakle, widowiska czy mecze.

Mimo upływu lat kino nadal jest jedną z najczęściej wybieranych form spędzania wolnego czasu. Filmy wyświetlane na dużym ekranie robią większe wrażenie i zapadają w pamięć na dłużej niż te, które oglądamy na ekranach laptopów czy telewizorów. Kina znajdują się niemal w każdej galerii handlowej i są na wyciągnięcie ręki! Ponadto oferują one różne odmiany tradycyjnych seansów. Wśród nich znajduje się IMAX czyli technologia filmów 3D.

Widzowie zasiadający w salach IMAX oglądają filmy w specjalnych okularach, dzięki którym widzą obraz trójwymiarowo. W Polsce można także oglądać filmy w 5D. W tym przypadku obraz nie zawsze jest trójwymiarowy, ale za to można liczyć na efekty takie jak ruszające się fotele, podmuchy powietrza czy dodatkowe dźwięki zsynchronizowane z fabułą filmu. Jeśli natomiast nie jesteśmy fanami efektów specjalnych i wolimy ambitne, artystyczne kino, możemy wybrać się do kin studyjnych, które oferują mniej znane tytuły, bądź są po prostu bardziej kameralne.

Kino Warszawa, kino Poznań czy kino Kraków – nie ma znaczenia w jakim mieście odbywa się seans, ponieważ na eBilet znaleźć można bilety do kina do takich miejsc jak Multikino i Helios, które znajdują się w każdym większym mieście. Oprócz tego oferta wzbogacona jest o kina studyjne, w których prezentowane są wyselekcjonowane filmy.

Kina studyjne w Warszawie to między innymi Kino Luna, Kino Muranów czy Kino Elektronik, które jest częścią Warszawskiej Szkoły filmowej założonej przez Fundację Edukacji I Sztuki Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy.

Multikino i Helios to kina których można zobaczyć najlepsze światowe produkcje

Bilety do kina można kupić w formie tradycyjnego biletu online lub w formie vouchera, który umożliwia obejrzenie wybranego filmu w dowolnym terminie. Voucher Multikina czy voucher Helios to propozycja dla tych, którzy lubią być na bieżąco z premierami filmowymi. Wśród wyczekiwanych filmów w tym roku znalazły się produkcje takie jak między innymi Tenet Christophera Nolana, Zieja Roberta Glińskiego, któremu rozgłos przyniósł film Cześć Tereska, Pętla Patryka Vegi, czy 25 lat niewinności sprawa Tomka Komendy, który jest debiutem reżyserskim Jana Holoubka.

Repertuar kin pozwoli każdemu miłośnikowi produkcji filmowych znaleźć propozycje dla siebie I miło spędzić czas w doborowym towarzystwie najlepszych aktorów. Dzięki biletom do kina dostępnych na eBilet można być na bieżąco z nowościami I zaplanować czas, który będzie pełen pozytywnych emocji.

See also