Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Z.B.U.K.U

Z.B.U.K.U

Z.B.U.K.USzczegółyOpisWydarzeniaZ.B.U.K.U - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
31 lat
data urodzenia:
19.09.1992
miejsce urodzenia:
Prudnik
dyscyplina:
Raper, autor tekstów i zawodnik MMA
social media:

Opis

Z.B.U.K.U (Michał Buczek) to urodzony 19 września 1992 roku w Prudniku polski raper, autor tekstów oraz zawodnik MMA. Jeden z najbardziej znanych raperów w całym kraju, który współpracował już z wieloma cenionymi artystami z branży.

Wieloletnie doświadczenie hip-hopowe

To co warto wiedzieć to fakt, iż Z.B.U.K.U występuje na polskiej rap scenie od kilkunastu lat. W tym czasie zapewnił sobie sympatię ze strony wielu fanów oraz wydał kilka albumów:

  • „Że życie ma sens” (2013) – z kawałkami „Siema brat”, „Zaczarowane bębny”, „Że życie ma sens”, „Czuję to” czy też „Chcę żyć”,
  • „Życie szalonym życiem” (2014) – „Szczęście”, „Młoda krew”, „MVP”, „Na lepsze”,
  • „Kontrabanda: Brat bratu bratem” (2015, z Chadą i Bezczelem) – „Do upadłego”, „Wszystko dobrze”, „Wiem”, „Lęki”, „Pewniacy”, „Brat bratu bratem”, „Zastanawiam się nad sobą”,
  • „W drodze po nieśmiertelność” (2016) – „Kiedy będę tam”, „Nie mogło być lepiej”, „Zrobię to teraz”, „Problem”, „Nie czekam na nic”,
  • „Konsekwentnie” (2018) – „Dwa światy”, „Kim jestem”, „Bardziej stara szkoła”, „Coś ze mną nie tak”, „Ostatni drink”,
  • „Wiem co jest 5” (2020) – „To dla tych ludzi”, „List do Chady”, „Silniejszy”, „Na tych podwórkach”,
  • „Człowiek” (2021) – „Wolny jak ptak”, „Droga sąsiadko”, „Sen na jawie”, „Zamknięte głowy”, „Wsparcie”,
  • „Young Blood, Old Rules” (2022) – „On Me”, „Klub”, „Riviera”, „Słone łzy”, „Do końca 2”.

Nie da się ukryć, że rapera można kojarzyć przede wszystkim z wytwórnią Step Records. Inne numery, które zagwarantowały mu ogromną popularność to m.in. „Do końca”, „Łap marzenia” oraz „Witam Cię w Polsce”.

Wspólne nagrywki z innymi artystami

W branży hip-hopowej artyści bardzo często umawiają się na wspólne nagrywki i tak samo od wielu lat robi Z.B.U.K.U, dzięki czemu współpracowali już z nim m.in.: Chada, Bezczel, Bonson, Jopel, Kajman, Śliwa, Sztoss, Sitek, KaeN, Jano Polska Wersja, Kacper HTA, Rufuz, Jongmen, Małach, Nizioł, Dudek, Dedis, Donatan czy też Peja.

Przygoda z MMA

Wieloletnia przygoda z rapem to jedno, natomiast w pewnym momencie Z.B.U.K.U zdecydował się na spróbowanie czegoś nowego. Poszedł w stronę sportu i otworzył się na walki MMA. Do tej pory stoczył jeden taki pojedynek – na gali Clout MMA 4. Zawalczył z Pawłem Majewskim (raper Major SPZ) i wygrał z nim w 1. rundzie.

Koncerty

Pozostało jeszcze sprawdzić to, gdzie koncertował już Z.B.U.K.U – prawda? Otóż raper zagrał dla swoich fanów m.in. w Krakowie, Opolu, Mrągowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi czy też we Wrocławiu.

Wydarzenia

Z.B.U.K.U - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Z.B.U.K.U?

Miejscowości, w których Z.B.U.K.U wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Wrocław.

Gdzie i kiedy urodził się Z.B.U.K.U?
Z.B.U.K.U, a tak właściwie Michał Buczek, to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, ale też autor tekstów i zawodnik MMA, który urodził się 19 września 1992 roku w Prudniku. Na scenie występuje od kilkunastu lat i udało mu się przekonać do własnej twórczości wielu miłośników hip-hopu.
Jakie albumy i współprace ma na swoim koncie Z.B.U.K.U?
Z.B.U.K.U wydał już wiele niesamowitych albumów, zaczynając od krążka „Że życie ma sens” w roku 2013. Potem były jeszcze płyty „Życie szalonym życiem” (2014), „Kontrabanda: Brat bratu bratem” (2015, z Chadą i Bezczelem), „W drodze po nieśmiertelność” (2016), „Konsekwentnie” (2018), „Wiem co jest 5” (2020), „Człowiek” (2021” oraz „Young Blood, Old Rules” (2022). Jeśli chodzi o artystyczne współprace, w tym miejscu należy wymienić takie ksywki, jak: Chada, Bezczel, Donatan, Peja, Jano Polska Wersja, Kacper HTA, Kajman, Sztoss, Śliwa, Jopel, Dudek, Dedis, Nizioł, Małach, Rufuz, Sitek, KaeN, Bonson czy też Jongmen. Nie należy zapominać o współpracy z wydawnictwem Step Records.
Z jakimi numerami kojarzony Z.B.U.K.U?
Z.B.U.K.U kojarzony jest głównie z takimi numerami, jak: „Do końca”, „Witam Cię w Polsce”, „Łap marzenia”, „Do końca 2”, „Młoda krew”, „Ostatni drink” czy też „List do Chady”.
Czy Z.B.U.K.U ma już za sobą debiut w MMA?
Z.B.U.K.U w pewnym momencie swojego życia zdecydował się na połączenie rapu oraz MMA. Ma już nawet za sobą debiutancki pojedynek na gali Clout MMA 4, w którym to wygrał z Pawłem Majewskim (innym raperem – Major SPZ). Z.B.U.K.U pokonał go w 1. rundzie.

Fani lubią też

Zobacz też