Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Troye Sivan

Troye Sivan

Troye SivanOpisWydarzeniaTroye Sivan - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Jeden z najbardziej interesujących młodych artystów popowych. Śpiewać zaczął już w dzieciństwie, a jako nastolatek został zauważony przez producentów muzycznych oraz filmowych. W wieku 20 lat, jeszcze zanim wydał debiutancki album „Blue Neighbourhood”, Troye Sivan miał już na koncie rolę młodego Logana w filmie „X-Men Geneza: Wolverine”, jego muzyka trafiła do Top 5 listy Billboard 200, a magazyn „Time” umieścił go wśród 25 najbardziej wpływowych nastolatków na świecie. Drugi album „Bloom”, na którym gościnnie pojawiła się między innymi Ariana Grande, tylko wzmocnił jego pewność siebie. „Miał odzwierciedlać moment, w którym znalazłem się w życiu. Chciałem w nim zakomunikować swoje emocje: miłość, radość i samoakceptację”, mówił Troye Sivan.

Tak jak w całej jego twórczości, w słowach tych jest dużo szczerości. Już w wieku 14 lat oznajmił rodzicom, że jest gejem. Wyznanie to spotkało się z pełną akceptacją najbliższych mu osób. Cztery lata później postanowił uczynić to publicznie, na swoim popularnym kanale w serwisie YouTube. Od tamtej pory pokazuje, że miłość nie zna płci, a tym bardziej uprzedzeń. 

Wydarzenia

Troye Sivan - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Troye Sivan?

Miejscowości, w których Troye Sivan wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Kiedy urodził się Troye Sivan?
Troye Sivan Mellet, urodzony 5 czerwca 1995 roku w Johannesburgu jest australijskim piosenkarzem tworzącą muzykę z pogranicza gatunków pop oraz rock.
Jaki był pierwszy album studyjny Troye Sivan'a?
Pierwszym albumem studyjnym jest "Blue Neighbourhood", którego premiera miała miejsce 4 grudnia 2015 roku nakładem wytwórni Universal Music oraz Capitol.
Czy Troye Sivan występował w filmach?
Jego pierwszą rolą filmową był młody James Howlett w filmie X-Man Geneza: Wolverine, na swoim koncie ma też kilka innych ról między innymi Garry w filmie "Wymazać siebie", czy John Milton w filmie "Spud".
Czy Troye Sivan prowadzi wideobloga?
Troye Sivan we wrześniu 2012 roku rozpoczął prowadzenie wideobloga na serwisie YouTube. Obecnie kanał subskrybuje ponad 6 miliona internautów, dzięki czemu zajmuje 5. miejsce w rankingu najbardziej obserwowanych kanałów w Australii.

Fani lubią też

Zobacz też