Tautha & Ellorien Irish Dance

Tautha & Ellorien Irish Dance

Tautha & Ellorien Irish Dance to zespół tańca irlandzkiego z Wrocławia. Obecnie grupa liczy kilkunastu tancerzy i współpracuje także z innym wrocławskim zespołem o nazwie „Rhiannon Celtic Band” oraz poznańskim „JRM”. Wraz z JRM tworzą spektakl multimedialny pod tytułem „Eachtra”. Jest to barwne widowisko, łączące elementy kultury całych Wysp Brytyjskich. W lipcu 2019 roku Tautha & Ellorien Irish Dance wystąpi na festiwalu „Taneczny Piknik Country” w Mrągowie.

 

Mimo, iż w tańcu irlandzkim górna połowa ciała jest praktycznie nieruchoma, to wygląda on niezwykle efektownie. Jest połączeniem stepowania i baletu, czyli jednych z najtrudniejszych technik tańca. Całości dopełnia piękna muzyka, wykonywana na instrumentach takich jak dudy, flet, akordeon czy irlandzkie skrzypce.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tautha & Ellorien Irish Dance
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/