Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Stickxr

Sprawdź wydarzenia
StickxrOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Stickxr to zdolny artysta młodego pokolenia, który specjalizuje się w tworzeniu odważnych utworów z gatunku rap oraz pop. Nie brakuje w nich bogatego przekazu, refleksji oraz emocjonalnych treści, dzięki którym artysta zyskał już szerokie grono wiernych odbiorców, zwłaszcza wśród młodzieży. Jego muzyka wpada w ucho, jest nieodłącznym elementem każdej dobrej zabawy i imprezy, a do tego jest dowodem na to, że nawet młodzi artyści mogą z powodzeniem myśleć o realizowaniu własnych marzeń.

Stickxr - krótka historia

Mimo młodego wieku Stickxr w niektórych kręgach muzycznych jest uważany za prawdziwego profesjonalistę i artystę tworzącego z pasją oraz wielkim oddaniem i zaangażowaniem. Nic w tym dziwnego, ponieważ Stickxr dysponuje niesamowitym głosem, a jego muzyki słucha się z prawdziwą przyjemnością. Słuchacze mogą ją odnieść do swojego życia i wraz z ulubionym artystą przeżywać emocjonalne historie. Wiele wskazuje na to, że Stickxr w niedalekiej przyszłości będzie występował na największych scenach na terenie Polski, a na jego koncertach będzie się pojawiać mnóstwo fanów. Już niedługo artysta zaprezentuje się publiczności zgromadzonej w Poznaniu.

Stickxr - dotychczasowy dorobek muzyczny

Najwyższa pora zabrać się za krótkie przestudiowanie dotychczasowego dorobku muzycznego artysty o ksywce Stickxr. Co prawda dorobek ten nie jest tak okazały, jak w przypadku wielu innych raperów i artystów tworzących muzykę pop, ale śmiało można wspomnieć o takich utworach, jak:

  • "HEJ!",
  • "domek na drzewie",
  • "Diss na Miłość",
  • "kartki",
  • "delta",
  • "Świt",
  • "dla cb",
  • "za rękę",
  • "najlepszy czas",
  • "zima".

Stickxr odważnie wyraża samego siebie i w każdym utworze daje z siebie sto procent aktualnych możliwości. To właśnie w ten sposób przekonał do siebie liczne grono wiernych fanów. Przed artystą jeszcze wiele długich lat tworzenia dobrej muzyki, co z pewnością przyniesie mu jeszcze większą rozpoznawalność. Na razie z jego twórczością można się zapoznać przede wszystkim na ogólnodostępnych platformach muzycznych. Stickxr jest otwarty na rozmaite współprace, więc można się spodziewać, że w najbliższym czasie wystąpi na jednej scenie lub w jednym numerze z innymi cenionymi artystami z branży muzycznej. Jego fani mogą liczyć na solidną dawkę muzycznych niespodzianek. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

W jakich gatunkach muzycznych specjalizuje się artysta o ksywce Stickxr?
Stickxr to młody artysta, który specjalizuje się w dwóch podstawowych gatunkach muzycznych: rap oraz pop.
Jakie utwory muzyczne ma na swoim koncie Stickxr?
Stickxr nie jest może aż tak doświadczonym artystą muzycznym, jak najbardziej rozpoznawalni muzycy w kraju, lecz na jego koncie znajdują się m.in. takie utwory, jak: "HEJ!", "domek na drzewie", "Diss na Miłość", "kartki", "delta", "Świt", "dla cb", "za rękę", "najlepszy czas" oraz "zima".
Czym charakteryzuje się muzyka artysty o pseudonimie Stickxr?
Muzyka artysty o pseudonimie Stickxr charakteryzuje się przede wszystkim bogatym przekazem, odwagą, prywatnymi odczuciami i emocjonalną treścią.

Fani lubią też

Zobacz też