Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Ruben de Ronde

Ruben de Ronde

Ruben de RondeOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Ruben de Ronde to bardzo dobrze znany holenderski DJ oraz producent muzyczny z wieloletnim doświadczeniem na scenie. Z racji tego jest niezwykle poważany zarówno przez młodsze, jak i nieco bardziej doświadczone środowisko słuchaczy. Jest też lubiany przez kolegów z branży, ponieważ uchodzi za sympatycznego i pełnego energii artystę. Specjalizuje się w tworzeniu muzyki spod szyldu trance.

Ruben de Ronde - krótka historia

Ruben de Ronde zadebiutował na scenie już wiele lat temu i od tej pory zyskał międzynarodową popularność. Nikogo nie powinien dziwić fakt, iż w związku z tym jest chętnie zapraszany do Polski. Ruben pojawił się już m.in. w Lubiążu, Bydgoszczy czy też Poznaniu. Za każdym razem zostawia na scenie całego siebie i troszczy się o to, aby słuchacze udali się do domów w stu procentach zadowoleni i usatysfakcjonowani. Ruben de Ronde jest ściśle kojarzony z wytwórnią muzyczną Armada Music. 

Ruben de Ronde - dotychczasowy dorobek muzyczny

To idealne miejsce, aby zabrać się za krótkie podsumowanie dotychczasowego dorobku muzycznego holenderskiego artysty. Ruben de Ronde ma na swoim koncie m.in. takie albumy muzyczne, jak: "Togetherr" oraz "Different". Z kolei jego najpopularniejsze kawałki to z całą pewnością:

 • "What About You",
 • "Wanderlust",
 • "Gold",
 • "Madrigal",
 • "Rainbow",
 • "Lean On Me",
 • "Footprint",
 • "Midnight Blue",
 • "Intergalactic",
 • "Riptide",
 • "Escape",
 • "Here with Me",
 • "Guardian Down",
 • "Games".

Oczywiście tych utworów jest zdecydowanie więcej, ale każdy fan muzyki holenderskiego DJ-a z łatwością znajdzie dla siebie te ulubione. Wystarczy zakupić jego płytę, udać się na koncert lub też przesłuchać utwory znajdujące się na popularnych platformach muzycznych.

Ruben De Ronde - współpraca, wspólne występy

Ruben de Ronde z uwagi na swoje wieloletnie doświadczenie muzyczne występował i nagrywał już z wieloma różnymi artystami. Jeśli chodzi o to, z kim Ruben de Ronde chętnie współpracował, wystarczy wspomnieć o takich gwiazdach, jak: Rodg, Estiva, Louise Rademakers, Lara, Matt Fax, John O'Callaghan, Kimberly Hale, Elevven, Orjan Nilsen, Hal Stucker, Genix, Jessika Dawn, CARI, Chloe czy też Chadlantis. Na jednej scenie Ruben de Ronde występował natomiast m.in. z takimi artystami, jak: Sied Van Riel, Arctic Moon, Bjorn Akesson, Roger Shah, Will Atkinson, Bryan Kearney, Allen Watts, UCast, Digital Abuse, OutWorld, Matt Bukovski, Overbizz, Manuel Le Saux czy też Neptune Project. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy i utwory ma na swoim koncie holenderski DJ Ruben de Ronde?
Ruben de Ronde ma na swoim koncie takie albumy muzyczne, jak: "Togetherr" oraz "Different". Z kolei jego najbardziej znane kawałki to m.in.: "What About You", "Wanderlust", "Gold", "Madrigal", "Rainbow", "Lean On Me", "Footprint", "Midnight Blue", "Intergalactic", "Riptide", "Escape", "Here with Me", "Guardian Down" oraz "Games".
Z kim współpracował/współpracuje i występował na jednej scenie Ruben de Ronde?
Ruben de Ronde współpracował/współpracuje przede wszystkim z takimi artystami, jak: Rodg, Estiva, Louise Rademakers, Lara, Matt Fax, John O'Callaghan, Kimberly Hale, Elevven, Orjan Nilsen, Hal Stucker, Genix, Jessika Dawn, CARI, Chloe oraz Chadlantis. Na jednej scenie występowali z nim natomiast m.in.: Sied Van Riel, Arctic Moon, Bjorn Akesson, Roger Shah, Will Atkinson, Bryan Kearney, Allen Watts, UCast, Digital Abuse, OutWorld, Matt Bukovski, Overbizz, Manuel Le Saux czy też Neptune Project. Ruben jest ściśle kojarzony z wytwórnią Armada Music.
W jakim gatunku muzycznym specjalizuje się Ruben de Ronde i w jakich polskich miastach występował?
Ruben de Ronde specjalizuje się w tworzeniu muzyki z gatunku trance i występował już m.in. w Poznaniu, Lubiążu i Bydgoszczy.

Fani lubią też

Zobacz też