Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta Richie Hawtin

Richie Hawtin

Richie HawtinOpisWydarzeniaRichie Hawtin - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

 

Jeden z najważniejszych artystów muzyki elektronicznej na świecie – Richie Hawtin! Artysta w swoim audiowizualnym show łączy set DJ-ski i występ live. CLOSE - SPONTANEITY & SYNCHRONICITY bada związek między ludzką kreatywnością a innowacyjnymi technologiami, umożliwiającymi swobodę improwizacji. Dzięki umieszczonym na scenie kamerom widownia będzie mogła w czasie rzeczywistym oglądać interakcję między człowiekiem a maszyną, śledząc intuicyjne gesty Hawtina.

Zawsze myślałem o DJ-ingu w kontekście sztuki, która może ponieść do skrajnej formy kreatywności i spontaniczności. CLOSE to próba umożliwienia ludziom lepszego zrozumienia tego, na czym ona faktycznie polega: poprzez kamery, pozbywając się stołu od frontu, pozwalam ludziom zobaczyć co robię. Mój performance będzie widoczny nawet gdy ktoś będzie mnie obserwował gdzieś od tyłu, znajdując się za wielotysięcznym tłumem  mówi Hawtin.

Richie Hawtin bilety na koncerty dostępne na eBilet.pl!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Richie Hawtin - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Richie Hawtin?

Miejscowości, w których Richie Hawtin wystąpi w najbliższym czasie: Łódź.

Fani lubią też

Zobacz też