Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Artysta Oneohtrix Point Never

Oneohtrix Point Never

Oneohtrix Point NeverOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Daniel Lopatin to pochodzący z Brooklynu muzyk, kompozytor i producent nominowany do prestiżowej Mercury Prize. Jako Oneotrix Point Never wydał liczne, docenione przez krytyków albumy.

Oneohtrix Point Never - kariera

Ostatnia płyta artysty , wydana w 2020 roku "Magic Oneohtrix Point Never", jest kulminacją dorobku artysty z ostatniej dekady. Oprócz solowej twórczości, Lopatin był m.in. dyrektorem muzycznym występu The Weeknd na Super Bowl w 2021 roku, a także skomponował i wykonał muzykę do pokazu Metier D’Arts Chanel w 2021 roku.

Ostatnio był jedynym producentem płyty "Sometimes, Forever" zespołu Soccer Mommy oraz producentem wykonawczym albumu "Dawn FM" The Weeknd. Współpracował również z takimi artystami, jak James Blake, Ishmael Butler, Charli XCX, Kelsey Lu, Iggy Pop, Rosalia.

Produkował muzykę dla takich wykonawców, jak Anohni, FKA Twigs, David Byrne, Moses Sumney i Nine Inch Nails. Ze swoją autorską twórczością występował w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie, jak np. w The Barbican w Londynie, Walt Disney Concert Hall w Los Angeles, czy The Museum of Modern Art w Nowym Jorku. Lopatin to m.in. zdobywca nagrody za najlepszą ścieżkę dźwiękową na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2017 roku za muzykę do filmu "Good Time". Obecnie Oneohtrix Point Never koncertuje z hipnotyzującym show opartym na dynamicznych "przeróbkach" utworów z całego katalogu, którym towarzyszy oszałamiające oświetlenie i wizualizacje.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kto kryje się za pseudonimem Oneotrix Point Never?
Oneotrix Point Never to tak naprawdę Daniel Lopatin.
Czy Oneotrix Point Never komponuje muzykę filmową?
Tak. Artysta jest odpowiedzialny za soundtrack do filmu "Good Time".
Z kim współpracował Oneohtrix Point Never?
Oneotrix Point Never produkował muzykę dla takich wykonawców, jak Anohni, FKA Twigs, David Byrne, Moses Sumney i Nine Inch Nails.

Fani lubią też

Zobacz też