Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Maverick Sabre

Maverick Sabre

Sprawdź wydarzenia
Maverick SabreOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Maverick Sabre to bardzo popularny irlandzko-angielski piosenkarz, który słynie z olbrzymiego zamiłowania do rapu. Oprócz śpiewania zajmuje się również grą na gitarze oraz samodzielnym tworzeniem tekstów. Spektrum jego kompetencji jest więc niezwykle rozległe. 

Jak zaczęła się kariera Mavericka Sabre'a?

Maverick urodził się w Hackney, jednak już jako 4-latek przeniósł się z rodzicami do Irlandii. Po pewnym czasie raper wrócił do Londynu, gdzie kontynuował swoją karierę muzyczną. Jego kariera rozpoczęła się w 2008 roku, jednak początki nie były zbyt łatwe. Pierwszy duży singiel Sabre wydał dopiero w 2011 roku. W trakcie rozwoju swojej kariery Sabre bardzo mocno skupiał się także na tworzeniu remiksów, co wychodziło mu naprawdę dobrze. Dynamiczny rozwój kariery Sabre'a był w dużej mierze możliwy dzięki znajomości z Terawriztą i Nu-Centzą. Dzięki pomocy irlandzkich raperów o Mavericku dowiedziała się nie tylko Irlandia, ale też cała Europa 

Jakie albumy ma na swoim koncie Maverick Sabre?

Sabre słynie z tego, że wydaje dużą ilość piosenek w krótkim czasie. Zaowocowało to tym, że na swoim koncie ma on aż cztery wydane albumy. Pierwsza poważna publikacja miała miejsce w 2012 roku, kiedy to wydał album "Lonely Are The Brave". Już na początku swojej kariery Sabre został doceniony przez krytyków muzycznych. Wiele osób zwróciło uwagę na jego charakterystyczny i niepodrabialny głos. Trzy lata potem artysta opublikował "Innerstanding", otwierając tym samym drzwi do wielkiej kariery. Wraz z początkiem pandemii koronawirusa Sabre zaspokoił swoich fanów kolejnym albumem - "When I Wake Up". Niektórzy sądzili, że był on lekkim niedosytem, aczkolwiek większość osób przyjęła go z optymizmem. Ostatnia płyta Sabre'a to "Don't Forget to Look Up" - ujrzała ona światło dzienne w 2022 roku. 

Najpopularniejsze piosenki artysty

Cechą charakterystyczną Mavericka Sabre'a jest niesamowity głos i strasznie nietypowy wokal. Sprawia to, że w swoich utworach może on swobodnie eksperymentować z różnymi stylami muzycznymi. Pierwszą piosenką, która przyczyniła się do dużego rozwoju piosenkarza, było "I Need", stanowiące część płyty "Lonely Are The Brave". Wielu miłośników zyskały także takie utwory jak "Slow Down", "Let Me Go" czy "Come Fly Away". Fani artysty twierdzą, że jest on jednym z najbardziej nietypowych artystów na Starym Kontynencie. W jednej piosence może bowiem emanować spokojem, podczas gdy w innej jest prawdziwym wulkanem energii. 

 

Źródło zdjęcia: FEST Festival

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jak naprawdę nazywa się Maverick Sabre?
Maverick Sabre nie jest prawdziwym imieniem i nazwiskiem artysty. W rzeczywistości jest to pseudonim artystyczny, a wokalista naprawdę nazywa się Michael Stafford.
Jakie gatunki muzyczne preferuje Maverick Sabre?
Sabre jest raperem, jednak najbliższy jego sercu jest folk oraz R&B
Jaki jest największy sukces Sabre'a?
Najbardziej istotnym dokonaniem Sabre'a jest najprawdopodobniej współpraca z Professorem Greenem, która skoczyła się wydaniem utworu "Jungle".

Fani lubią też

Zobacz też