Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Artysta Marta "Linkimaster" Linkiewicz

Marta "Linkimaster" Linkiewicz

Marta "Linkimaster" LinkiewiczOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Marta Linkiewicz to polska celebrytka, o której po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2015 roku. Wszystko za sprawą skandalu, którego bohaterką stała się jako 18-latka. Od tamtej pory jednak jej życie uległo wielkiej zmianie. Przeczytaj i dowiedz się, co warto wiedzieć o Marcie "Linki" Linkiewicz. 

Kim jest Marta Linkiewicz?

Urodzona 16 lutego 1997 roku w Warszawie Marta Linkiewicz to polska celebrytka, zawodniczka MMA oraz osobowość internetowa. Sama określa się natomiast jako "patostreamerka" i "patoinfluencerka", co jest związane ze skandalem z listopada 2015 roku.

Skandal, który przyniósł jej sławę

Mowa o relacji na Instagramie, którą jako 18-letnia dziewczyna opublikowała na swoim profilu. Na filmiku celebrytka opowiadała o swoim intymnym zbliżeniu z raperami należącymi do składu Rae Sremmurd, które miało miejsce po jego warszawskim koncercie. Po tym, jak filmik stał się viralem, wydarzenie to okazało się nie tylko ogólnopolskim skandalem, ale i przyniosło Marcie olbrzymiego rozgłosu. Wkrótce potem stała się najładniejszą polską celebrytką na Instagramie, a jej konto obserwuje ponad milion osób. Nic dziwnego, skoro celebrytka umieszcza na nim wiele kontrowersyjnych treści. Od kiedy jednak zaczęła się pojawiać w Fame MMA, zamiast imprez, alkoholu i używek Marta zamieszcza fotki swojej odchudzonej sylwetki.

Pierwsza walka w Fame MMA

Swoją pierwszą walkę w oktagonie Marta Linkiwiecz odbyła już w 2019 roku podczas gali Fame MMA 3, w której wzięła udział. Na ringu Linkimaster stanęła naprzeciw innej celebrytki – Esmeraldy Godlewskiej. Poprzedzona zaciekłymi hejtami walka zakończyła się wygraną Marty Linkiewicz, która rozłożyła swoją przeciwniczkę w zaledwie  minutę. Jak się również okazało przyniosło jej to jeszcze większego rozgłosu. Co więcej, udział w Fame MMA stal się początkiem jej przygody ze sportem. To z kolei zapoczątkowało wielkie zmiany w życiu celebrytki.

Kolejne sukcesy w oktagonie

Pierwszy duży sukces na ringu zainspirował Martę do zerwania z dawnym trybem życia. I tak oto z celebrytki-imprezowiczki zamieniła się ona w prawdziwą fighterkę. Regularne treningi, dieta oraz brak używek zaowocowały i wkrótce potem Marta zaczęła błyszczeć swym nowym ciałem. Odchudzona wersja Marty Linkiewicz stanęła ponownie na ringu na gali Fame MMA 6, która odbyła się w marcu 2020 roku. To właśnie wtedy stanęła ona do walki przeciwko Kamili "Zusje" Smoguleckiej, czyli modelki znanej jako Luxuria Astaroth. Po spektakularnym zwycięstwie, jeszcze we wrześniu tego samego roku zwyciężyła na ringu z Martą "Martirenti" Rentel, rozkładając ją na łopatki.

Następnie w 2022 roku stanęła ona do walki z Anielą Bogusz znaną jako "LilMasti". Walka zakończyła się pierwszą przegraną Marty. Porażka jednak zmotywowała ją do kolejnych sukcesów, już w maju 2021 roku stanęła do kolejnej walki – tym razem z Kamilą "Kamiszką" Wybrańczyk, z którą zwyciężyła. Rok później na gali Fame MMA 13, która odbyła się  26 marca 2022 roku, stanęła natomiast do walki z Karoliną "Way Of Blonde" Brzuszczyńską. Była to kolejna, 5. tym razem wygrana Linkiewicz w oktagonie.

Wielka przemiana

Śledząc losy kariery Marty Linkiewicz nie sposób nie zauważyć, jak celebrytka zmieniła się w ciągu tych kilku lat. Z kochającej skandale imprezowiczki przemieniła się ona bowiem w prawdziwego sportowca. Co więcej, od czasu rozpoczęcia walk w klatce, celebrytka zerwała z dawnym trybem życia. Schudła, a jej kariera nabrała zupełnie nowego kierunki. 

Kategorie:zawodnicy MMA

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodziła się Marta Linkiewicz?
Celebrytka urodziła się 16 lutego 1997 roku.
Skąd pochodzi Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz pochodzi z Warszawy, gdzie mieszka od urodzenia.
Jakim pseudonimem posługuje się Marta Linkiewicz?
Marta Linkiewicz jest znana również jako "Linki" oraz "Linkimaster".
Co przyniosło sławy Marcie Linkiewicz?
Celebrytka stała się znana w listopadzie 2015 roku za sprawą materiału opublikowanego na swoim Instagramie. Mowa o filmiku, w którym opowiada ona o intymny zbliżeniu z raperami z Rae Sremmurd.
Od kiedy Marta Linkiewicz walczy w MMA?
Celebrytka zajmuje się MMA od 2019 roku, kiedy wzięła udział w Fame MMA 3. Pierwszą walkę stoczyła z Esmeraldą Godlewską, z którą wygrała.

Fani lubią też

Zobacz też