Marshmello

Marshmello

Swego czasu, był najbardziej tajemniczym DJ-em Ameryki. Marshmello, bo pod takim pseudonimem funkcjonuje artysta, zawsze występuje w swojej charakterystycznej masce, mimo że jego tożsamość jest już znana. Prawdziwe nazwisko DJ-a to Christopher Comstock. Mężczyzna urodził się 19 maja 1992 roku w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych.

Kim jest Marshmello?

Marshmello tworzy szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Łączy ze sobą gatunki takie jak: future bass, trap i progresywny house. Artysta tworzy muzykę za pomocą syntezatorów, keyboardu, gitary basowej, perkusji, a także DAW – cyfrowej stacji roboczej. Oprócz własnych utworów Marshmello jest znany ze swoich remiksów piosenek m.in.: Hello - Adele, czy też Waiting For Love - Avicii.

 

Artysta swoją karierę rozpoczął w 2015 roku, publikując pierwszą piosenkę zatytułowaną Wavez na swoim koncie SoundCloud, a następnie na platformie YouTube W następnym roku wydał pierwszy album Joytime, który zawierał 10 piosenek. Rok 2017 był bardzo owocny dla artysty, wystąpił po raz pierwszy na jednym z najgłośniejszych festiwali w Stanach Zjednoczonych – Coachella w Kalifornii. W tym roku podjął współpracę z Lele Pons, piosenkarzem Khalidem, a także z Migos. W kolejnych latach (2018 i 2019) wydał następne albumy studyjne pod tą samą nazwą – Joytime II oraz Joytime III

 

Jedną z najgłośniejszych piosenek 2018 roku okazał się numer Happier nagrany we współpracy z grupą Bastille. Tytuł ten długo utrzymywał się na listach przebojów. Po owocnych i międzynarodowych kolaboracjach w latach 2019 i 2020 następny rok zaowocował wydaniem nowego albumu przez DJ-a pt. Shockwave. Odchodzi on od konwencji poprzednich albumów Joytime, wprowadzając lekki powiew świeżości w swoim dorobku artystycznym. 

Najpopularniejsze występy i dokonania Marshmello

Artysta zadebiutował na festiwalu Ultra Music w Splicie w 2018 roku. Od tamtego momentu jego koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednym z najbardziej pamiętnych wydarzeń był koncert, który zorganizował w 2019 roku w grze Fortnite. Występ zgromadził ponad 10 milionów słuchaczy z całego świata. Wydarzenie przeszło do historii, ponieważ było pierwszym tego typu koncertem. Obecnie bilety na występy Marshmello rozchodzą się w szybkim tempie, a więc fani nie powinni się zbyt długo zastanawiać przed ich zakupem. 

 

Marshmello jest znaną osobowością internetową i ma wielu fanów w mediach społecznościowych. Jego kanał na YouTube subskrybuje obecnie ponad 55 miliona osób, a na Instagramie zebrał ponad 29 milionów obserwatorów. 

 

Fani Marshmello z pewnością znają piosenki takie jak: Friends, OK Not Be OK, Baggin, Too Much czy też Here With Me, stworzone w kolaboracji z innymi muzykami. Marshmello współpracował z wieloma znanymi artystami. Jedna z najbardziej znanych piosenek artysty Wolves, nagrana z Seleną Gomez, przed długi czas utrzymywała się na podium list przebojów w ponad 20 krajach w tym w Polsce. W Następnym roku Marshmello wypuścił kolejny hit, tym razem nagrany we współpracy z raperem Lil Peep o tytule Spotlight. Kolejnym dużym sukcesem była piosenka Be Kind,nagrana z Halsey w 2020 roku. Artysta współpracował również z: Demi Lovato, Noah Cyrus, Jamesem Arthurem, Anne-Marie, Juicy J, A Day to Remember, Blackbear, Yungblud.

Ciekawostki o Marshmello

  • Marshmello zdobył wiele nagród w tym: MTV Europe Music Awards, iHeartRadio Music Award, a także International Dance Music Awards
  • Artysta nigdy nie występuje bez maski, nigdy też nie ujawnił oficjalnie swojej prawdziwej tożsamości, ani nie zdjął maski na scenie. 
  • DJ jest zapalonym gamerem i uwielbia grę Fortnite. W grze posiada on własną postać, której awatar odpowiada jego scenicznemu wizerunkowi. 
  • Zanim tożsamość Marshmello wyszła na jaw, fani skojarzyli go z Comstockiem przez niewielki tatuaż na jego dłoni. 
  • Artysta wielokrotnie próbował zmylić swoich fanów i wykorzystywał innych muzyków, jak np. WIlla Ferrella czy też Shawna Mendesa, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Mimo że zdejmowanie maski na scenie przez nich wywoływało duże kontrowersje, fani nigdy nie dali się zwieść.  

Źródło zdjęcia, Wikipedia fot. The Come Up Show, CC-BY-SA 2.0

Marshmello - Często zadawane pytania

  • Marshmello, a właściwie Christopher Comstock, urodzony 19 maja 1992 roku w Filadelfii, jest amerykańskim producentem muzycznym i DJ-em.
  • Marshmello tworzy muzykę elektroniczną z pogranicza gatunków takich jak trap, progressive house, future bass czy future bounce.
  • Pierwszym, debiutanckim albumem Marshmello jest "Joytime", którego premiera miała miejsce 8 stycznia 2016 roku.
  • Najnowszy album wypuszczony w 2021 roku nosi tytuł "Shockwave".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Marshmello
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/