Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Artysta Mariusz "Hejter" Słoński

Mariusz "Hejter" Słoński

Sprawdź wydarzenia
Mariusz "Hejter" SłońskiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Mariusz "Hejter" Słoński to postać doskonale znana miłośnikom YouTube'a, a także sportów walki. Choć jego popularność znacząco urosła dopiero niedawno, to obecnie ma wielu fanów i jest osobą, która dla dużej części nastolatków jest niemałą inspiracją. 

Kim jest Mariusz Słoński?

Mariusz Słoński, znany pod pseudonimem "Hejter" to popularny twórca internetowy, którego popularność zaczęła się w sposób bardzo przypadkowy. Wystąpił on bowiem w jednym z filmików na kanale Lorda Kruszwila - jednego z najpopularniejszych YouTuberów ostatnich lat - gdzie wcielił się w rolę krytyka młodego twórcy oraz jego przyjaciela Kamerzysty. Choć początkowo Mariusz Słoński miał pełnić jedynie epizodyczną rolę, to jego postać przypadła do gustu odbiorcom i Mariusz stał się jedną z osób odpowiedzialnych za tworzenie contentu Kruszwila. Choć Marek Kruszel wraz z Łukaszem Wawrzyniakiem zakończyli swoją współpracę, a ich fenomenalnie prosperujący kanał upadł z powodu kłótni YouTuberów, to Mariusz nadal utrzymał swoją popularność. W chwili obecnej nagrywa on na swój kanał, który ma już powyżej 50 tysięcy subskrybentów. Co prawda, nie ma on porównania do wyników, jakie Słoński osiągał z Kruszwilem i Kamerzystą, gdzie wyświetlenia sięgały kilku, a nawet kilkunastu milionów, ale i tak nadal utrzymuje się w świecie Internetu. Swoją popularność postanowił wykorzystać do udziału w walkach MMA. Choć jest on jedynie amatorskim zawodnikiem, to obecnie większość wolnego czasu poświęca właśnie na aspekty sportowe. 

Mariusz Słoński na galach MMA

Popularny "Hejter" swoją karierę w świecie sportu rozpoczął na gali FAME MMA 7. Wówczas zmierzył się z Tomkiem Olejnikiem - postacią, która również brała udział w nagraniach Kruszwila oraz Kamerzysty. Mariusz przystąpił do tej rywalizacji w roli ewidentnego faworyta i choć na konferencjach nie popisywał się elokwencją, to w ringu nie pozostawił złudzeń słabszemu przeciwnikowi. Słoński pewnie pokonał Olejnika, rozwiązując tym samym konflikt, jaki dzielił obydwu zawodników. Po udanym debiucie "Hejter" nie zamierzał się zatrzymywać i brał udział w kolejnych walkach, jednak dalsza część jego kariery była o wiele mniej optymistyczna. Pojedynki z Mortalciem, Filipem Zabielskim, Dawidem Malczyńskim oraz Amadeuszem Ferrarim kończyły się dla niego dotkliwymi porażkami, które sprawiły, że Mariusz w mgnieniu oka stał się obiektem żartów i drwin ze strony publiki. W swojej karierze Mariusz Słoński stoczył także jedną nierozstrzygniętą walkę z Rafałem Górniakiem, znanym pod pseudonimem "Takefun". Na chwilę obecną jego bilans wygląda jednak bardzo mizernie - na sześć stoczonych walk zaledwie jedna skończyła się jego zwycięstwem. 

FAME MMA 19 - z kim zawalczy popularny "Hejter"?

FAME MMA to jedna z najbardziej elektryzujących gal. We wrześniu odbyła się jej 19. odsłona, podczas której mieliśmy oglądać Mariusza Słońskiego. Był to jego siódmy pojedynek bokserski, jego rywalem był Natan Marcoń, Walka zakonczyła się przegraną "Hejtera".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Mariusz Słoński?
Słoński urodził się w 10 października 1996 roku.
Czy Mariusz Słoński ma dziecko?
Tak, "Hejter" ma jednego potomka. Jego mamą jest Karina Pochwała - była partnerka Łukasza Wawrzyniaka.
Ile waży Słoński?
Mariusz waży około 65 kilogramów.
Z jakim numerem występuje "Hejter"?
Słoński na FAME MMA występuje z "13".
Ilu followersów na Instagramie ma Mariusz Słoński?
"Hejter" posiada blisko 300 tysięcy obserwujących na Instagramie.

Fani lubią też

Zobacz też