Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Jennifer Hudson

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Jennifer Hudson to urodzona w 1981 roku w Chicago piosenkarka, aktorka i rzeczniczka prasowa. Artystka jest też laureatką Złotego Globu i Oscara za rolę Effie White w filmie Dreamgirls w 2006. Zdobyła również nagrodę Grammy za swoją debiutancką płytę Jennifer Hudson w 2008.

Jennifer Hudson koncert online 

Artystka zorganizowała koncert online, a tym samym przyłączyła się do akcji #togetherathome, w Polsce znanej jako #zostańwdomu. Podczas streamu wydarzenia komunikowała się z fanami, którzy zostawiali jej wiadomości w komentarzach. 

 

Początek kariery Jennifer Hudson 

W 2002 roku podpisał pierwszy kontrakt z wytwórnią Righteous Records. Współpraca trwała dwa lata, po tym czasie ją zerwała i wzięła udział w przesłuchaniu do trzeciej edycji American Idol. Podczas castingu zaśpiewała utwór Arethy Franklin i awansowała do kolejnego etapu. Niestety odpadła z programu zajmując siódme miejsce. Jej przegraną uznano za najbardziej zaskakujący wynik w historii talent show i jednocześnie okrzyknięto trzecią najlepszą uczestniczką show. Ze wszystkich uczestników, którzy odpadli Jennifer Hudson odniosła największy sukces.

 

Artystka podczas nagrania swojej debiutanckiej płyty Spotlight nawiązała współpracę z producentami takimi jak Timbaland czy Ryan Tedder. W październiku 2008 roku miał ukazać się singiel promujący krążek, jednak z powodu morderstwa członków rodziny artystki przesunięto premierę na 2009 rok. W sumie ukazały się jej cztery albumy studyjne Jennifer Hudson, I Remember Me, Escape from planet Earth i JHUD, który wydała w 2014 roku.

 

Źródło zdjęcia artystki: Sony Music Poland

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też