emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

Jay Bae

Jay BaeOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Arkadiusz Żabiński, czyli popularny Jay Bae, od najmłodszych lat wykazywał spore zainteresowanie muzyką. Już jako 10-latek planował zostać znanym DJ-em i odnieść spory sukces w branży muzycznej. Jego marzenia zostały zrealizowane, albowiem Arkadiusz Żabiński uchodzi za jednego z ciekawszych DJ-ów na obecnej scenie muzycznej. Jego wyjątkowa umiejętność obsługiwania konsolety sprawia, że zyskał wielu miłośników nietypowych, a zarazem intrygujących dźwięków. 

Jay Bae - jakie są jego najpopularniejsze utwory?

Jay Bae w dotychczasowej karierze DJ-a wydał wiele utworów i choć nie wszystkie z nich odniosły imponujący sukces, to spora część publikacji artysty została doceniona przez społeczeństwo. Jego wizytówką jest utwór "Mystical Waves", który szczególną renomę zyskał wśród wśród fanów muzyki trance. Relatywnie duży sukces odniosły też takie utwory, jak "Revolution Anthem", "Berry Juice" czy "You Gotta Know". Jay Bae swoją popularność zawdzięcza nie tylko ostrym i ciekawym brzmieniom, ale również niesamowitej charyzmie. Głównym założeniem jego utworów jest pełnienie funkcji terapeutycznej, co oznacza, że ułatwiają one błogi relaks i wprowadzają w stan głębokiego odprężenia. 

Jay Bae - z jakich albumów jest znany?

Jay Bae wydał kilka albumów, aczkolwiek największą popularność zdobyły dwa z nich. Są to "Nothing But The Truth" oraz "You Gotta Know". Podobnie jak większość jego piosenek, reprezentują one gatunek trance, dzięki czemu są uznawane za synonim nowoczesności i kreatywnego spojrzenia na muzykę. Album "Nothing But The Truth" powstał w kolaboracji z wytwórnią Groove Tom Records, która przyniosła sporo sukcesów obydwu stronom. Co interesujące, Jay Bae w ciągu kariery zasmakował już zgoła odmiennych doświadczeń. Miał okazję grać zarówno na kameralnych imprezach, w małych klubach, jak i podczas najważniejszych festiwali oraz eventów muzycznych. Jednym z najważniejszych momentów w jego życiu będzie z pewnością występ na Malta Garden Festival 2023. 

Z jakimi artystami współpracował Jay Bae?

Jay Bae szczególnie silne więzi łączą z DJ-em Jaco. Wspólnie wydali wiele utworów, a ich współpraca ma charakter nie tylko zawodowy, ale też przyjacielski. Wiele korzyści przyniosła również kolaboracja Jay Bae z DJ-em Krisem czy Tiddey'em. Dzięki dużej elastyczności muzycznej Jay Bae poznał sporą liczbę artystów, którzy nierzadko prezentują zupełnie odmienny styl. Sprawiło to, że otworem stanęły przed nim drzwi do dalszego rozwoju i zwiększania swojej popularności. 

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jay Bae - jaki jest jego pseudonim?
Pseudonim artysty to Żaba. Wziął się on od nazwiska DJ-a.
W jakim mieście działa Jay Bae?
Jay Bae działa w różnych miejscowościach, jednak na co dzień szczególnie mocno związany jest z Poznaniem. To właśnie tam występuje zdecydowanie najczęściej.
Z jakimi DJ-ami Jay Bae gra najczęściej?
Przeważnie Jay Bae występuje z DJ-em Diabllo, czyli popularnym Coorby, oraz takimi artystami, jak Kostya czy Mazze. Nierzadko dołącza się do nich również DJ Matys.

Fani lubią też

Zobacz też