Jan Manson

Jan Manson

Jan Manson to wokalista, autor tekstów, kompozytor, lider i gitarzysta zespołu Manson Band. Człowiek legenda tworzący muzykę na pograniczu rocka, country i bluesa. W swoich poruszających kompozycjach przemyca wszystko, co nieuchwytne, wszystko co kojarzy się z mądrością życiową.

Jan Manson informacje o artyście 

Wielokrotnie występował na scenie w Mrągowie, w Lesku, Nowej Soli oraz podczas wydarzenia Trucker Country. Jan Manson jest zdobywcą wielu nagród – został uhonorowany Złotą Tablicą i Gwiazdą nr 5 nadaną przez Wojciecha Cejrowskiego za promowanie muzyki country, otrzymał również statuetkę „Piknik Moto-Country”. Za 25-lecie działalności zespołu Manson Band grupa została wyróżniona w plebiscycie czasopisma „Dyliżans”. 

Jan Manson koncerty 2021

Jan Manson jest artystką, który podczas swoich koncertów przekazuje wiele pozytywnych emocji. Jan Manson koncerty 2021 to między innymi występ podczas Pikniku Country 2021 odbywającego się w Mrągowie. To wyjątkowe wydarzenie, które skupia wszystkich miłośników muzyki Country. Na scenie oprócz artysty będzie można zobaczyć również Tomasz Szweda, Wojciecha Dudkowskiego czy Alicję Boncol. Koncert w Mrągowie będzie doskonałą okazją, aby spotkać się z ulubionymi wykonawcami i usłyszeć utwory z ich repertuaru na żywo. Piknik Country w Mrągowie to wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się co roku, jednak ta edycja będzie szczególna, w tym roku przypada 40. edycja festiwalu. Fani muzyki country będą mieli wiele okazji do spotkań z najlepszą muzyką i spędzenia czasu w otoczeniu wyjątkowych dźwięków. 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jan Manson
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/