Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta DJ Seinfeld

DJ Seinfeld

DJ SeinfeldOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

DJ Seinfeld, czyli Armand Jakobsson, to artysta znany również jako Rimbaudian i Birds of Sweden. Pod tymi pseudonimami produkuje on muzykę pełną emocji, energii i pozytywnych doznań. DJ Seinfeld stawia na autentyczność. Jest wierny wczesnemu house’owi i surowości, którą wyróżniał się sprzęt, niezbędny do tworzenia produkcji w tym nurcie.

DJ Seinfeld: muzyka

DJ Seinfeld nie chce zamykać się na jeden styl muzyczny – lubi eksperymentować i wędrować własnymi ścieżkami. Jakobsson uwielbia występować na scenie – jest wówczas naładowany pozytywnymi emocjami. Tworzyć muzykę zaczął w Edynburgu, za namową przyjaciela. Kiedy wracał do swojego rodzinnego miasta – Malmo, jego zainteresowanie dźwiękami stało się jeszcze większe. To wszystko za sprawą przyjaciół, którzy widzieli w nim ogromny potencjał. Ponadto jako wolna dusza, Armand, nie chciał stać się pracownikiem etatowym. Przeprowadził się do Barcelony, dużo czasu poświęcił na oglądanie amerykańskich sitcomów. Wtedy właśnie Armand Jakobssen stał się DJ’em Seinfeld. Swoje produkcje zaczął publikować w Internecie, jednak nie podawał siebie jako autora – mimo, że popularność kawałków stale rosła.

Niedługo potem wytwórnia Ectotherm, należąca do jego przyjaciela, zaczęła interesować się tajemniczym muzykiem. Zrozumiał wówczas, że to, co robi ma sens i podoba się słuchaczom. Pewnego wieczora, kiedy spędzał czas na produkowaniu muzyki – wszystko się zmieniło. Wypuścił na SoundCloud kawałek U – Internet zawrzał. To niezwykle prawdziwy utwór, który trafił do serc wielu osób. Co określa muzykę Armanda? Prawda, szczerość i prostolinijność.

DJ Seinfeld: koncerty

Muzyk uwielbia interakcję z ludźmi – ich emocje, przeżycia, radość. To dlatego najbardziej ceni w swoim zawodzie możliwość występowania na scenie – na żywo. Koncerty DJ Seinfeld odbyły się do tej pory w wielu miejscach na całym świecie. Można było posłuchać go w Europie: w Niemczech, Irlandii, Holandii, w Hiszpanii, Danii, Włoszech, Portugalii, Francji, a także w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Australii.

Koncerty DJ Seinfeld miały miejsce podczas największych festiwali muzycznych. Do jego produkcji bawili się słuchacze na Electric Picnic, Field Day, The Growlers Six, FIB – Festival, Internacional de Benicàssim, Eilân Festival, Live @ Bilbao BBK Live, DGTL Amsterdam, Inner City Electronic, Annie Mac Presents Lost & Found Festival, Tomorrowland i wielu innych.

DJ Seinfeld w Polsce pojawiał się dwukrotnie – odwiedził klub Próźność w Poznaniu, był także na Sounddrive Festival w Gdańsku w 2019 roku.

DJ Seinfeld w Polsce

Gdzie pojawi się muzyk? DJ Seinfeld w Polsce! Niesamowite wydarzenie odbędzie się już niebawem w Katowicach, dokładnie – w Dolinie Trzech Stawów, gdzie odbędzie się OFF Festival. Pojawią się obok Yves Tumor & Its Band, The Armed, Iggy Pop, Bikini Kill, Erika de Casier, Rina Sawayama, Mdou Moctar, Metronomy, Dry Cleaning, Pi’erre Bourne, Altin Gün, Yard Act i Natalie Bergman. To doskonała możliwość, aby posłuchać mieszanki muzyki pop, rap, blues, punk, R&B, krautrock. Bilety na wydarzenie gwarantują miejsce – tylko dzięki nim będziesz mógł uczestniczyć w koncercie DJ Seinfeld.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też