DJ Seinfeld

DJ Seinfeld, czyli Armand Jakobsson, to artysta znany również jako Rimbaudian i Birds of Sweden. Pod tymi pseudonimami produkuje on muzykę pełną emocji, energii i pozytywnych doznań. DJ Seinfeld stawia na autentyczność. Jest wierny wczesnemu house’owi i surowości, którą wyróżniał się sprzęt, niezbędny do tworzenia produkcji w tym nurcie.

 

DJ Seinfeld – muzyka

DJ Seinfeld nie chce zamykać się na jeden styl muzyczny – lubi eksperymentować i wędrować własnymi ścieżkami. Jakobsson uwielbia występować na scenie – jest wówczas naładowany pozytywnymi emocjami. Tworzyć muzykę zaczął w Edynburgu, za namową przyjaciela. Kiedy wracał do swojego rodzinnego miasta – Malmo, jego zainteresowanie dźwiękami stało się jeszcze większe. To wszystko za sprawą przyjaciół, którzy widzieli w nim ogromny potencjał. Ponadto jako wolna dusza, Armand, nie chciał stać się pracownikiem etatowym. Przeprowadził się do Barcelony, dużo czasu poświęcił na oglądanie amerykańskich sitcomów. Wtedy właśnie Armand Jakobssen stał się DJ’em Seinfeld. Swoje produkcje zaczął publikować w Internecie, jednak nie podawał siebie jako autora – mimo, że popularność kawałków stale rosła.

 

Niedługo potem wytwórnia Ectotherm, należąca do jego przyjaciela, zaczęła interesować się tajemniczym muzykiem. Zrozumiał wówczas, że to, co robi ma sens i podoba się słuchaczom. Pewnego wieczora, kiedy spędzał czas na produkowaniu muzyki – wszystko się zmieniło. Wypuścił na SoundCloud kawałek U – Internet zawrzał. To niezwykle prawdziwy utwór, który trafił do serc wielu osób. Co określa muzykę Armanda? Prawda, szczerość i prostolinijność.

 

DJ Seinfeld – koncerty

Muzyk uwielbia interakcję z ludźmi – ich emocje, przeżycia, radość. To dlatego najbardziej ceni w swoim zawodzie możliwość występowania na scenie – na żywo. Koncerty DJ Seinfeld odbyły się do tej pory w wielu miejscach na całym świecie. Można było posłuchać go w Europie: w Niemczech, Irlandii, Holandii, w Hiszpanii, Danii, Włoszech, Portugalii, Francji, a także w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Australii.

 

Koncerty DJ Seinfeld miały miejsce podczas największych festiwali muzycznych. Do jego produkcji bawili się słuchacze na Electric Picnic, Field Day, The Growlers Six, FIB – Festival, Internacional de Benicàssim, Eilân Festival, Live @ Bilbao BBK Live, DGTL Amsterdam, Inner City Electronic, Annie Mac Presents Lost & Found Festival, Tomorrowland i wielu innych.

 

DJ Seinfeld w Polsce pojawiał się dwukrotnie – odwiedził klub Próźność w Poznaniu, był także na Sounddrive Festival w Gdańsku w 2019 roku.

 

DJ Seinfeld – koncerty 2022

Gdzie w najbliższym czasie wystąpi DJ Seinfeld? Koncerty 2022 to niesamowita okazja do posłuchania muzyka na żywo. DJ Seinfeld pojawi się m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii. Usłyszeć go będzie można na festiwalach OFFSónar, Melt Festival, Tomorrowland i Eldorado Festival.

 

DJ Seinfeld w Polsce

Gdzie pojawi się muzyk? DJ Seinfeld w Polsce! Niesamowite wydarzenie odbędzie się już niebawem w Katowicach, dokładnie – w Dolinie Trzech Stawów, gdzie odbędzie się OFF Festival. Pojawią się obok Yves Tumor & Its Band, The Armed, Iggy Pop, Bikini Kill, Erika de Casier, Rina Sawayama, Mdou Moctar, Metronomy, Dry Cleaning, Pi’erre Bourne, Altin Gün, Yard Act i Natalie Bergman. To doskonała możliwość, aby posłuchać mieszanki muzyki pop, rap, blues, punk, R&B, krautrock. Bilety na wydarzenie gwarantują miejsce – tylko dzięki nim będziesz mógł uczestniczyć w koncercie DJ Seinfeld.

DJ Seinfeld - Często zadawane pytania

  • DJ Seinfeld wydał dotychczas albumy Time Spent Away From U (2017) oraz Mirrors (2021).
  • DJ Seinfeld tworzy muzykę house, klubową oraz elektroniczną.
  • Kariera DJ Seinfeld zaczęła się w 2010 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

DJ Seinfeld
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/