Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta DeathbyRomy

DeathbyRomy

Sprawdź wydarzenia
DeathbyRomyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

DeathbyRomy (Romy Flores) to bardzo utalentowana artystka z Los Angeles w stanie Kalifornia. Piosenkarka wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych urodziła się 19 grudnia 1999 roku, a więc śmiało można ją uznać za artystkę młodego pokolenia, która podbija muzycznie nie tylko Amerykę Północną, ale też wiele zakątków Europy. Na dobrą sprawę jej kariera rozpoczęła się w okolicach 2017 roku, jednak Romy jest związana z muzyką już od 15. roku życia. Oczywiście początki w wykonaniu młodej artystki nie były łatwe, lecz z czasem udało jej się zdobyć szeroką grupę odbiorców, co poskutkowało tworzeniem nowych albumów i utworów. Artystka specjalizuje się w muzyce pop oraz dark pop. 

DeathbyRomy - krótka historia

Pierwszy studyjny album artystki o pseudonimie DeathbyRomy ukazał się w 2018 roku i szybko okazał się prawdziwym hitem. Nosił on nazwę "Monsters". W muzyce Romy można odnaleźć wiele emocji, doświadczeń, refleksji oraz rozmaitych uczuć. Jest w niej dużo lęku, bólu, euforii, mroku, rytuałów oraz osobistych wizji, co sprawiło, że artystka trafiła zwłaszcza w gusta nieco młodszych fanów (w okolicach 20. roku życia) muzyki dark pop. Godne podkreślenia jest to, że Romy lubi pracować w pojedynkę i mieć pełną kontrolę nad swoimi krążkami, dlatego też niechętnie współpracuje z wydawnictwami muzycznymi. Jest kojarzona tylko z jedną wytwórnią - Capitol Records. Już niedługo amerykańskiej artystki będzie można posłuchać w Warszawie. Do tej pory koncertowała z kolei w takich miastach, jak: Los Angeles, Louisville, Portland, Philadelphia, Nowy Jork, Baltimore, Toronto, Atlanta, New Orleans, Tampa czy też Nashville. 

DeathbyRomy - dotychczasowy dorobek muzyczny

Z uwagi na młody wiek amerykańskiej artystki, w jej dotychczasowych zbiorach muzycznych nie znajduje się zbyt dużo albumów studyjnych oraz EP-ek. Do tej pory Romy wydała trzy krążki:

  • "Monsters",
  • "Songs For My Funeral",
  • "Entropy".

Jeśli chodzi o EP-kę, nosi ona nazwę "Love U - To Death". Z kolei najbardziej znane utwory DeathbyRomy to z całą pewnością: "Problems", "Day I Die", "I Feel Like a God", "Diamond Tears", "Beautiful Mayhem", "I Kill Everything", "No Mercy", "DNA", "I Don't Believe in Anything", "Let Me Fall", "No More", "Sleep at Night", "I Was Rather Disappointed" czy też "Kiss My Goodbye". Oczywiście każdy słuchacz może wgłębić się w jej kawałki na różnych platformach muzycznych i społecznościowych. Romy jest też autorką tekstów. 

DeathbyRomy - powiązani artyści i współpraca

Jak już zostało wspomniane, DeathbyRomy to artystka, która niezbyt chętnie nawiązuje nowe współprace, chociaż nie oznacza to oczywiście tego, że nie angażuje się w rozmaite projekty muzyczne. Romy współpracowała już m.in. z takimi artystami/zespołami, jak: blackbear, Lost Kings, Unknown Brain, Yung Bans czy też Lil B. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodziła się artystka o pseudonimie DeathbyRomy?
DeathbyRomy (Romy Flores) urodziła się 19 grudnia 1999 roku na terenie Stanów Zjednoczonych, a konkretniej w Los Angeles - stan Kalifornia. Tworzy muzykę spod szyldu pop oraz dark pop. Jest również autorką tekstów.
Jakie albumy studyjne i EP-ki ma na swoim koncie DeathbyRomy?
DeathbyRomy ma na swoim koncie trzy albumy studyjne: "Monsters", "Songs For My Funeral" oraz "Entropy". Dochodzi do tego jedna EP-ka o nazwie "Love U - To Death". Pierwszy krążek amerykańskiej artystki pojawił się w 2018 roku.
Jakie są najpopularniejsze utwory DeathbyRomy?
Najpopularniejsze utwory w dotychczasowych zbiorach DeathbyRomy to m.in.: "Problems", "Day I Die", "I Feel Like a God", "Diamond Tears", "Beautiful Mayhem", "I Kill Everything", "No Mercy", "DNA", "I Don't Believe in Anything", "Let Me Fall", "No More", "Sleep at Night", "I Was Rather Disappointed" czy też "Kiss My Goodbye".
Z jakimi artystami i zespołami współpracowała/współpracuje DeathbyRomy?
DeathbyRomy niezbyt chętnie otwiera się na nowe współprace muzyczne, ale do tej pory współpracowała z kilkoma ciekawymi artystami i grupami, wśród których znaleźli się przede wszystkim blackbear, Lost Kings, Unknown Brain, Yung Bans czy też Lil B.
Z jakimi wydawnictwami muzycznymi kojarzona jest DeathbyRomy i gdzie już koncertowała?
Artystka lubi pracować samodzielnie, choć jest ściśle kojarzona z jednym wydawnictwem muzycznym - Capitol Records. W trakcie swojej dotychczasowej kariery muzycznej Romy koncertowała już w takich miastach, jak: Los Angeles, Louisville, Portland, Philadelphia, Nowy Jork, Baltimore, Toronto, Atlanta, New Orleans, Tampa czy też Nashville. Już niedługo pojawi się również w Warszawie.

Fani lubią też

Zobacz też