Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Go! On Stage

21-22.06.2024 Łódź

Organizator: STOWARZYSZENIE PRZESTRZEŃ MUZYKI

Go! On StageBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Łódź

KARNET 21.06-22.06 na Go! On Stage
KARNET 21.06-22.06

KARNET 21.06-22.06 na Go! On Stage

Łódź, Klub Wytwórnia
COALS + HUBERT. na Go! On Stage
piątek
21.06.2024
18:00

COALS + HUBERT. na Go! On Stage

Łódź, Klub Wytwórnia
LORDOFON + MIĘTHA na Go! On Stage
sobota
22.06.2024
18:00

LORDOFON + MIĘTHA na Go! On Stage

Łódź, Klub Wytwórnia

O wydarzeniu

Go! On Stage to nowe wydarzenie na mapie festiwalowej, które ma na celu promować nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To niepowtarzalna okazja dla młodych wykonawców, aby zaprezentować się na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej. Just Go! On Stage! Bilety już w sprzedaży.

O projekcie Go! On Stage 

Projekt koncertów GO! On Stage stawia na promocję "nowych twarzy" oraz nowych trendów na polskiej scenie muzycznej. Koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz prezentacje najciekawiej zapowiadających się artystów, to zobaczycie podczas każdego koncertu Go! On Stage.

Festiwal składa się z pięciu koncertów eliminacyjnych w pięciu miastach. Na każdym z nich wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wybranych przez jury składające się z ludzi branży muzycznej. Każdy z nich będzie miał szansę na awans do wielkiego finału, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z Warner Music Polska. Festiwal jest skierowany do wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Misją Go! On Stage jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stać się gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Jeśli chcesz wziąć udział w festiwalu, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie zwlekaj, bo termin zgłoszeń upływa 4 marca 2024 r.

 

W Łodzi Scena Monopolis Artkombinat będzie gościć nowe, wyjątkowe projekty, które zaprezentują się przed jury festiwalu zespoły konkursowe. Po emocjach związanych z konkursem, zagra gwiazda sceny alternatywnej, zespół WALUŚ KRAKSA KRYZYS. Festiwal jest skierowany do wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Misją Go! On Stage jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stać się gwiazdami polskiej sceny muzycznej. WaluśKraksaKryzys wystąpi w ramach trasy promującej album "+ Piekło + Niebo +"! WaluśKraksaKryzys! Jeden z najciekawszych wykonawców polskiej sceny alternatywnej zaprezentuje materiał promujący najnowszy album "+ Piekło + Niebo +"

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też