Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Angi-Lu

Sprawdź wydarzenia
Angi-LuOpisWydarzeniaAngi-Lu - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Anqi Lu urodziła się w Changsha w Chinach. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku sześciu lat ale po sześciu latach przerzuciła się na altówkę. Ukończyła studia licencjackie w Centralnym Konserwatorium Muzycznym w Chinach pod kierunkiem profesora Wang Shaowu. Następnie kontynuowała studia na Uniwersytecie Muzyki i Tańca w Kolonii, gdzie ukończyła studia magisterskie.

Anqi Lu ma bogate doświadczenie w dziedzinie muzyki kameralnej i współpracowała z wieloma muzykami, w tym ze światowej sławy muzykami Yo-Yo Ma, Jensem Peterem Maintzem, Diyang Mei, Ariadne Daskalakis itp. Zdobyła również nagrody na całym świecie w renomowanych konkursach, takich jak IVC Young Artist Competition w Rochester w USA oraz Międzynarodowym Konkursie Altówkowym i Wiolonczelowym w Villa de Llanes w Hiszpanii. Anqi Lu kilkakrotnie występowała jako solistka w różnych częściach świata, m.in. w USA, Niemczech, Polsce, Bułgarii, Korei Południowej, Chinach i innych krajach.

W sezonie 2018/2019 miała tymczasowy kontrakt z Orkiestrą Symfoniczną w Bambergu i regularnie grała regularnie jako zastępca w wielu orkiestrach, w tym w Filharmonii Monachijskiej, Orkiestrze Symfonicznej WDR i Berlińskich Solistach Barokowych. Od 2020 do 2022 roku była zastępcą głównego altowiolisty w Monachijskiej Orkiestrze Symfonicznej, a od 2023 r. jest jej 1. solistką.

Kategorie:skrzypaczkimuzyczki instrumentalistki

Wydarzenia

Angi-Lu - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Angi-Lu?

Miejscowości, w których Angi-Lu wystąpi w najbliższym czasie: Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też