Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

LiLa

Sprawdź wydarzenia
LiLaOpisWydarzeniaLiLa - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Urodzona w 2002 roku LiLa zaczęła grać na wiolonczeli w wieku siedmiu lat. W wieku dziewięciu lat uczyła się u profesora Min Cao w Gimnazjum Muzycznym powiązanym z Konserwatorium Muzycznym w Szanghaju. W 2016 roku rozpoczęła naukę w Juilliard School Precollege u profesora Richarda Aarona i Sieun Lin. Od października 2018 roku LiLa studiuje w Kronberg Academy u profesora Fransa Helmersona. Gra na wiolonczeli Giovanni Grancino z 1690 roku, która została jej użyczona przez Beare’s International Violin Society.

W 13. Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Osace w 2012 r. LiLa zdobyła pierwszą nagrodę, nagrodę za najlepsze wykonanie smyczkowe oraz nagrodę burmistrza Kobe. W 9. Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym „Antonio Janigro” w Chorwacji w 2012 r., LiLa wzięła udział w grupie seniorów i zdobyła pierwszą nagrodę. W następnym roku, na 24 Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Flame w Paryżu, ponownie zdobyła pierwszą nagrodę główną z pełną punktacją przyznaną przez wszystkich jurorów. W 2014 roku LiLa wzięła udział w 8. Międzynarodowym Konkursie dla Młodych Muzyków im. Czajkowskiego w Moskwie, zdobywając pierwszą nagrodę i zostając najmłodszą laureatką tego konkursu. Zdobyła również 2. nagrodę w 43. Międzynarodowym Konkursie Smyczkowym Stulberga w 2018 roku.

LiLa koncertowała na wielu międzynarodowych scenach, takich jak Verbier Festival, Schloss Elmau, Tsinandali Festival, Teatro dell’Opera di Roma, Moscow Tchaikovsky Concert Hall, Tokyo Suntory Hall. Współpracowała z takimi orkiestrami jak: Orchestra Roma Sinfonietta, Moscow Virtuosi, Państwowa Orkiestra Symfoniczna „Nowa Rosja”, National Centre of the Performing Arts Orchestra, Shanghai Philharmonic Orchestra, Shanghai Opera Symphony Orchestra. Oraz dyrygentów takich jak: Christoph Eschenbach, Vladimir Spivakov, Yury Tkachenko, Norichika Iimori. Jako kameralistka dzieliła scenę ze Stevenem Isserlisem, Antje Weithaas, Gidonem Kremerem, Davidem Geringasem, Tabeą Zimmermann i Antoine Tamestit

Kategorie:wiolonczelistkimuzyczki instrumentalistki

Wydarzenia

LiLa - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi LiLa?

Miejscowości, w których LiLa wystąpi w najbliższym czasie: Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też