Alicia Keys

Alicia Keys

Alicia Keys (ur. 25 stycznia 1981) inaczej Alicia Augello Cook, pochodząca z Nowego Jorku  wokalistka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i aktorka.

Alicia Keys i początek kariery 

Już jako 7-letnie dziecko rozpoczęła naukę gry na pianinie i uczęszczała na zajęcia taneczno-wokalne. Niecałe 9 lat później skończyła z wyróżnieniem szkołę Professional Performing Arts School. Pierwszy profesjonalny i komercyjny utwór wokalistki  Dah Dee Dah (Sexy Thing)  nagrany został już w 1997 roku i trafił do soundtracku filmu  Faceci w czerni .

 

Rok później po nawiązaniu współpracy z wytwórnią J Records przybrała pseudonim Alicia Keys, pod którym występuje do dziś. Jej debiutancki album wydany w 2001 roku trafił błyskawicznie na szczyt notowania Billboard 200 w związku z ogromnym zainteresowaniem na rynku amerykańskim, a łącznie sprzedając się w liczbie przekraczającej dwanaście milionów egzemplarzy! Piosenki Fallin czy A woman's worth z tego albumu nadal goszczą na playlistach radiowych, na stałe wpisując się w absolutny top muzyczny ostatnich 20 lat.

Alicia Keys koncert online 

Zapraszamy na koncert online Alicii Keys. Artystka zaprezentowała swoje przeboje podczas koncertu na żywo. Stream poniżej.

 

 

Album studyjny Here wydany w 2016 roku jest szóstym krążkiem Alicii Keys i długo wyczekiwanym materiałem od czasu ostatniego albumu "Girl on fire" z 2012 roku. Twórczość Keys to wyjątkowo świeże brzmienia soul'owe, okraszone dźwiękami r&b i popu, a całość scala doskonały, melodyjny i liryczny wokal Alicii. 

 

Źródło zdjęcia artystki: Sony Music Poland

Alicia Keys - Często zadawane pytania

  • Limit biletów na koncert Alici Keys dla jednej osoby wynosi 6 sztuk
  • Tak
  • Ta, opłata dodatkowa wynosi 15 złotych.
  • Alicia Keys urodziła się 25 stycznia 1981 roku
  • Najnowsza płyta Alici Keys nazywa się Alicia i zostałą wydana w 2020 roku
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Alicia Keys
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/