Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Adam Goździewski

Adam Goździewski

Adam Goździewski OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Adam Goździewski to urodzony w 1996 w Łodzi polski pianista. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej I stopnia w Skierniewicach. Uczęszczał również do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie. 

Koncerty Adama Goździewskiego 

Adama Goździewskiego można było usłyszeć w wielu salach koncertowych w Polsce, takich, jak Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina, Filharmonia Narodowa w Warszawie, Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze, Muzeum Narodowe w Warszawie, Zamek Królewski w Warszawie, Łazienki Królewskie w Warszawie oraz w wielu innych salach koncertowych.

 

Razem ze skrzypaczką Julią Wrońską oraz Mikołajem Burzyńskim grającym na wiolonczeli tworzy trio fortepianowe, które zdobyło wiele prestiżowych nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach muzyki kameralnej m.in. w Warszawie, Izabelinie, czy Rybniku.

Adam Goździkiewicz we współpracy z innymi muzykami 

Pracował pod kierunkiem takich pianistów, jak Ewa Pobłocka, Jerzy Romaniuk, Nelly Ben-Or (Wielka Brytania), Waldemar Wojtal, Andrzej Jasiński, Taras Wasko, Jose Gallardo (Argentyna, Niemcy), Lidia Triakina (Rosja), Aleksiej Sokołow (Rosja, Chiny), Przemysław Lechowski (Polska, Rosja), Edward Zienkowski (Austria, Polska)

Jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej oraz Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też