Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Artyści Przeciw Nienawiści

Artyści Przeciw Nienawiści

Organizator: Music Company

OpisArtyści

Opis

Historyczne spotkanie kilkudziesięciu polskich artystów na jednej scenie.

Koncert, w którym ponad podziałami, zaśpiewają jednym głosem przeciwko mowie nienawiści. Ramie w ramię, ręka w rękę chcą wspólnie dać wyraz swojego sprzeciwu wobec narastającej wrogości i podziałom, pokazując tym samym, że nieważne jaką muzykę grasz, kim jesteś, na kogo głosujesz - trzeba nauczyć się bycia razem i wzajemnego szacunku.  Artyści Przeciw Nienawiści - bilety już w sprzedaży!

#artyściprzeciwnienawiści - koncert już 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie

W koncercie wystąpią m.in.: Beata Kozidrak i BajmAndrzej Krzywy i De MonoIRA, Jacek Stachursky, Grzegorz Markowski, Patrycja MarkowskaEwelina LisowskaEwa FarnaPatricia Kazadi, Natalia Niemen, Nick Sinckler, CleoMaryla RodowiczGrzegorz HyżyJustyna Steczkowska, Arek Kłusowski, Aga Twardowska, Magdalena Tul, Clodie, Ola Nizio, Saszan, Łobuzy, Zouzy, Leszek Stanek, DodaFilip LatoJulaEnej, Magda Bereda, Sound’n’Grace, Antek Smykiewicz, MaRina, Dawid KwiatkowskiMargaretSarsaGolec UorkiestraGromeeKasia Moś, Kasia Popowska, Marcin Wyrostek i wielu innych znakomitych artystów.

 

Walka z hejtem i społecznymi patologiami, zmiana postaw i zachowań będą tematami paneli i warsztatów z udziałem ekspertów, twórców internetowych, Gwiazd i mediów.

 

Warsztaty odbędą się w Atlas Arenie przed koncertem. Szczegółowy program oraz rejestracja na wydarzenia od 20.02. Liczba miejsc ograniczona.

Artyści przeciw nienawiści bilety

  • Dzieci do 7 roku życia – wstęp bezpłatny, w przypadku miejsc siedzących podczas koncertu muszą siedzieć na kolanach opiekuna.
  • Osoby niepełnoletnie do lat 13 –  wymagane jest posiadanie zgody na uczestnictwo w koncercie (dostępne TUTAJ). Zgodę należy wydrukować, uzupełnić, podpisać oraz zabrać ze sobą w razie kontroli. Proszę dopilnować, by dzieci do lat 13 miały także kopie przy sobie w razie rozdzielenia się z rodzicami!
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach -  kontakt pod adresem mailowym niepelnosprawni@ebilet.pl
  • Media, akredytacje -  kontakt pod adresem mailowym media@artysciprzeciwnienawisci.pl

Regulamin koncertu znajdziecie TUTAJ.

 

Mapę dojazdu znajdziecie TUTAJ.

 

Produkcja koncertu - Music Company  

 

Więcej informacji:

Facebook 

Strona wydarzenia

Instagram

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn