Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Koncerty Pop Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska

01.03-24.05.2024 Łódź, Warszawa

Organizator: SoSimple Group

Ania DąbrowskaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Łódź

Ania Dąbrowska
piątek
01.03.2024
20:00

Ania Dąbrowska

Łódź, Klub Wytwórnia

Warszawa

Ania Dąbrowska
piątek
24.05.2024
19:00

Ania Dąbrowska

Warszawa, Klub Stodoła

O wydarzeniu

Ania Dąbrowska to artystka, z którą wszyscy zawsze bawią się świetnie i niekwestionowana królowa polskiej muzyki pop. Bilety na koncerty Ani Dąbrowskiej już w sprzedaży.

Ania Dąbrowska koncerty 2024

Ania Dąbrowska, uznawana za Pierwszą Damę Polskiego Popu, jest wszechstronną artystką – wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów oraz producentką. Jej imponujące dokonania muzyczne obejmują siedem platynowych albumów, począwszy od "Samotności po zmierzchu" (2004) aż do "The Best Of" (2017). Zestawienie tych płyt przekroczyło łączny nakład ponad 500 000 egzemplarzy. Ani Dąbrowskiej towarzyszy także imponująca kolekcja nagród branżowych, z 25 nominacjami i 9 statuetkami Fryderyków na koncie. W 2004 roku została doceniona jako Wokalistka Roku i zdobyła nagrody za Nową Twarz Fonografii oraz Album Roku Pop za "Samotność po zmierzchu". Kolejne lata przyniosły kolejne wyróżnienia, w tym tytuł Wokalistki Roku w 2006 roku za album "Kilka historii na ten sam temat" oraz nagrody za piosenkę i wideoklip roku za utwór "Trudno mi się przyznać". W 2011 roku zdobyła Fryderyka za teledysk do "Bang, Bang", a w 2017 roku ponownie została uhonorowana tytułem Albumu Roku Pop za "Dla naiwnych marzycieli". W 2019 roku otrzymała honorowy tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego.

W październiku 2022 Ania Dąbrowska podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszego singla "Ktoś Inny". Klip przekroczył 2 miliony odtworzeń! Obecnie artystka pracuje nad swoją nową płytą.

24 maja 2024 w Klubie Stodoła odbędzie się jubileuszowy koncert Ani Dąbrowskiej, z okazji dwudziestolecia aktywności scenicznej. Pełen energii i dynamiki repertuar, składający się z niezapomnianych przebojów z pewnością oczaruje nawet najbardziej wymagających melomanów. Wspaniałe brzmienie zespołu, wzbogacone o trzyosobowy chórek (Siostry Melosik, zdobywczynie Bursztynowego Słowika, oraz Ola Nowak, trenerka Voice Kids), efekty wizualne, spontaniczność i naturalność Ani Dąbrowskiej sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

W koncertowym repertuarze Artystki znajdują się również utwory, które są klasyką wszech czasów – niezapomniane piosenki wielkich artystów krajowego i światowego formatu. Te znakomite dzieła, poddane nowym aranżacjom i muzycznym inspiracjom, stanowią doskonałe zaproszenie do wspólnej zabawy i emocji!

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też