Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Golec uOrkiestra - Koncert kolęd i pastorałek

Golec uOrkiestra - Koncert kolęd i pastorałek

Organizator: Your Events Art

OpisArtyści

Opis

UWAGA: koncert w Polanicy-Zdroju, zaplanowany na 21 stycznia, został odwołany.

Zapraszamy na wyjątkowe świąteczno-noworoczne koncerty kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Golec uOrkiestra! Golec uOrkiestra bilety na koncerty kolęd i pastorałek już dostępne.

Golec uOrkiestra Koncert kolęd i pastorałek

  • Kraków - 25.01.2023, ICE Kraków Congress Centre

Golec uOrkiestra Świąteczna Atmasfera

Miesiąc styczeń to czas kolęd, a jeśli kolędować to tylko w najlepszym towarzystwie. Proszę Państwa, Świąteczna Atmasfera powraca i to z góralskim akcentem! Już 25.01.2023 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się niezwykły Koncert Kolęd i Pastorałek w aranżacji jednego z najpopularniejszych polskich zespołów - Golec uOrkiestra.

 

Braci Golców nikomu przedstawiać nie trzeba: mocny głos, dźwięczne instrumenty, góralskie nuty. Gdy wchodzą na scenę, zamieniają ją w miejsce, z którego płynie energia, żywioł i radość. Te ich unikatowe cechy podrywają nawet najbardziej nieśmiałą publiczność do zabawy i wspólnego śpiewania z artystami.

 

Tym razem Golec uOrkiestra zawita do Krakowa, aby wypełnić serca widowni melodią najpiękniejszych kolęd i pastorałek. Będą najsłynniejsze, przekazywane z pokolenia na pokolenie polskie kolędy. Pojawią się znane i mniej znane pastorałki, bogate w odwołania do góralskich tradycji i zwyczajów. Podczas koncertu nie zabraknie również własnych kompozycji zespołu, które zagościły już w polskim repertuarze świątecznym na stałe.

 

Efekty świetlne, utalentowani artyści i oczywiście wspaniałe utwory uczynią koncert niezapomnianym i pozwolą jeszcze raz poczuć magię świąt, za którą wszyscy zawsze tak bardzo tęsknimy.

 

Planowane godziny wydarzenia:

18:30 wejście uczestników na obiekt (otwarcie bram)

19:00 otwarcie drzwi na sale (zajmowanie miejsc)

19:15 rozpoczęcie koncertu

 

Występ zostanie poprzedzony kampanią edukacyjną „Bezpiecznie - Chce się Żyć!”, która rozpocznie się o godz. 18:00.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn