Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Miejsce Targi Poznańskie hala nr. 1

Targi Poznańskie hala nr. 1

Poznań, ul. Głogowska 18
Sprawdź wydarzenia
Targi Poznańskie hala nr. 1OpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Targi Poznańskie Hala nr 1, znana również jako Hala Przemysłu Ciężkiego, jest obiektem o bogatej historii i wszechstronnym zastosowaniu. Zaprojektowany w 1947 roku obiekt pierwotnie pełnił funkcję wyłącznie wystawienniczą – obecnie pełni rolę miejsca do organizacji m.in. wydarzeń korporacyjnych oraz targów branżowych. W miejscu tym nie brakuje również eventów kulturalnych – organizowane tam koncerty przyciągają miłośników muzyki na żywo z całej Polski.

Pawilon 1 jest niezwykle uniwersalny i doskonale sprawdza się do organizacji różnorodnych wydarzeń, od międzynarodowych targów po eleganckie bankiety. Jego przestronne wnętrza i nowoczesne udogodnienia pozwalają na tworzenie niezapomnianych doświadczeń dla uczestników wydarzeń.

Niezwykła różnorodność organizowanych na terenie hali nr 1 eventów jest możliwa m.in. dzięki imponującym wymiarom samego obiektu. Powierzchnia ekspozycyjna na parterze budowli wynosi aż 2 599 m², a całkowita wysokość pawilonu wynosi pomiędzy 2,5 a 10 m. W odbywających się wydarzeniach może wziąć udział do 2 427 osób. Planując spotkanie w układzie bankietowym, organizatorzy danego eventu mogą pomieścić do 1300 osób.

Targi Poznańskie Hala nr 1 – wydarzenia naukowe

Interesującym aspektem działalności hali nr 1 jest prowadzona na jej terenie działalność edukacyjna. Antresola pawilonu została zaadaptowana na siedzibę School of Form, międzynarodowej wyższej szkoły projektowania i designu. To miejsce, gdzie kreatywność łączyła się z funkcjonalnością, szkoląc kolejne roczniki specjalistów. Choć placówka ta została ostatecznie połączona z uczelnią SWPS i przeniesiona do Warszawy ze względów praktycznych, epizod ten odgrywa istotną rolę w historii działalności Targów Poznańskich hali nr 1.

Targi Poznańskie Hala nr 1 – wystawy

Po spektakularnym triumfie w stolicy Polski i innych światowych metropoliach, takich jak Los Angeles, Nowy Jork czy Dubaj, to właśnie Poznań stał się kolejnym miejscem, w którym ponadczasowa sztuka spotyka się z nowinkami technologicznymi. Eksponaty Vincenta van Gogha, które zdobyły uznanie na całym świecie, teraz zagoszczą w Hali nr 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością przyciągnie wielbicieli sztuki z różnych zakątków Polski.

Wystawa "Van Gogh Multi-Sensory" to nowatorskie spojrzenie na doświadczanie sztuki. Prace van Gogha zostaną zaprezentowane w technologii Digital Art 360, przenosząc odwiedzających w magiczny świat jego wyobraźni. Przestrzeń ekspozycyjna, pokrywająca ponad 2000 metrów kwadratowych, stanie się domem dla setek dzieł artysty. Dzięki temu zwiedzający będą mogli zanurzyć się w barwne płótna, które ożyją na ścianach, sufitach, a nawet podłodze, tworząc opowieść o życiu i twórczości tego wybitnego malarza.

Targi Poznańskie hala nr 1 – koncerty

Wśród licznych koncertów, jakie przez lata miały miejsce w hali nr 1 Targów Poznańskich, warto wymienić m.in. występ grupy King Crimson, pochodzących z Wielkiej Brytanii legend awangardowego i progresywnego rocka. Założycielem i niezmiennym członkiem zespołu jest gitarzysta Robert Fripp.

Muzyka zespołu inspirowana jest zarówno muzyką poważną, jak i odmianami jazzu. King Crimson to zespół trudny do jednoznacznej analizy ze względu na złożoność i różnorodność jego wcieleń, który nigdy nie odstąpił od swojej awangardowej koncepcji. Mimo kilkukrotnego zawieszenia działalności, ostatnie z nich miało miejsce w 2010 roku, Fripp w 2013 roku zdecydował o jej reaktywacji.

Targi Poznańskie Hala nr 1 – bilety

Targi Poznańskie Hala nr 1 jest wyjątkowym miejscem na mapie Poznania, łączącym historię i industrialny charakter tej przestrzeni z nowoczesnością i zmieniającymi się potrzebami mieszkańców. Jego wszechstronność i związek z designem czynią go nie tylko centrum wystawienniczym, ale też miejscem inspiracji i edukacji. Już dziś odwiedź naszą stronę internetową, aby zamówić bilety na interesujące Cię wydarzenia.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajdują się Targi Poznańskie Hala nr 1?
Targi Poznańskie Hala nr 1 znajduje się przy ulicy Głogowskiej 14 w Poznaniu.
Jakie wydarzenia odbywają się na Targach Poznańskich Hali nr 1?
Organizowane na Targach Poznańskich Hali nr 1 wydarzenia to m.in. wystawy, koncerty, eventy biznesowe i bankiety.
Kiedy zostały otworzone Targi Poznańskie?
Historia Targów Poznańskich sięga 1925 roku.

Fani lubią też

Zobacz też