Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Miejsce Szkoła podstawowa nr 28 w Toruniu

Szkoła podstawowa nr 28 w Toruniu

Toruń , Przy Skarpie 13
Szkoła podstawowa nr 28 w Toruniu OpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu zlokalizowana jest przy ulicy Przy Skarpie 13. Patronem placówki jest prof. Henryk Arctowski. Odbywają się tu różne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, dedykowane głównie dzieciom i rodzicom, jak również wiele innych, ciekawych eventów.

Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu – o obiekcie

Celem Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu jest nieustanne wsparcie uczniów w kształceniu oraz zapewnienie pomocy w osiągnięciu najlepszych wyników w nauce. Placówka dokłada wszelkich starań, aby miejsce, do którego uczęszczają uczniowie, było bezpieczne, zarówno podczas lekcji, jak i przerw. Ponadto każde dziecko ma warunki do rozwoju twórczego. Szkoła zapewnia każdemu możliwość rozwoju zainteresowań. Organizowane są tu różnorodne formy zajęć pozalekcyjnych. Dzieci mogą liczyć na wsparcie pedagoga szkolnego i korzystać z zajęć w świetlicy.

Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu przeszła w 2015 roku częściową modernizację. Hala sportowa została odnowiona. Wymieniono parkiet, obudowano słupy żelbetowe, zamontowano balustrady, wyremontowano również trybuny. Obecnie toalety przystosowane są do osób niepełnosprawnych. Co obecnie dzieje się w obiekcie? Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu – wydarzenia sportowe przyciągają młodszych i nieco starszych fanów rozgrywek drużynowych. Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu – wydarzenia

Z czego słynie Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu? Wydarzenia, które mają tu miejsce, to przede wszystkim eventy dla najmłodszych. Odbywają się tu konkursy plastyczne, bale przebierańców, ale także zawody w piłce siatkowej i wielu innych sportach drużynowych. Wśród nich wyróżnić należy Volleyball Toruń Cup 2022.

Organizowanym w Szkole Podstawowej nr 28 w Toruniu wydarzeniem był również Turniej półfinałowy o awans do TAURON 1.Ligi, objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta – Michała Zaleskiego. W piątek, 22.04.2022, MCKiS Jaworzno zagrało przeciw Aniołom Toruń, a AZS Częstochowa zmierzył się z BAS Białystok. W sobotę, 23.04.2022, odbyły się mecze BAS Białystok – Anioły Toruń oraz AZS Częstochowa – MCKiS Jaworzno, a w niedzielę, 24.04.2022, BAS Białystok – MCKiS Jaworzno oraz AZS Częstochowa – Anioły Toruń. Jak bawili się widzowie w Szkole Podstawowej nr 28 w Toruniu? Bilety wyprzedały się błyskawicznie, a publiczność gorąco kibicowała ulubionym drużynom.

Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu – bilety

Co może odbywać się w Szkole Podstawowej nr 28 w Toruniu? Koncerty, spektakle, wystawy i wiele innych wydarzeń z udziałem publiczności. Hala widowiskowo-sportowa wyposażona jest w automatyczne kurtyny okienne, dzięki którym możliwe jest zbudowanie scenografii dla rozmaitych widowisk. Bilety na eventy zakupić można na stronie eBilet.pl

Organizowane w Szkole Podstawowej nr 28 w Toruniu koncerty, wydarzenia sportowe i spektakle to doskonała okazja do rozrywki dla najmłodszych i tych starszych widzów. To świetny sposób na wspólne spędzenie czasu na wszelkiego typu aktywnościach. Aby być na bieżąco z harmonogramem warto śledzić kalendarium wydarzeń.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła podstawowa nr 28 w Toruniu?
Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu znajduje się przy ulicy Przy Skarpie 13.
Jakie wydarzenia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 28 w Toruniu?
W Szkole Podstawowej nr 28 w Toruniu odbywają się wydarzenia, które zachęcają młodzież i ich rodziców do podejmowania aktywności pozalekcyjnej. Są to zawody sportowe, konkursy, spektakle teatralne, koncerty i wiele innych.
Kiedy została utworzona Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu?
Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu została utworzona w 1984 roku.

Fani lubią też

Zobacz też