Stadion Miejski w Białymstoku

Stadion Miejski w Białymstoku

Stadion Miejski w Białymstoku jest obiektem, który jednorazowo zmieści 20 tysięcy osób. Mogą to być zarówno kibice dopingujący swoje drużyny podczas turniejów sportowych w ekstraklasie Jagielloni Białystok, jak również uczestnicy koncertów. Stadion Miejski w Białymstoku od lat organizuje te i inne wydarzenia o charakterze artystycznym.

Obiekt spełnia najlepsze standardy, o czym świadczy kategoria 4 w klasyfikacji UEFA. Widownia to aż 15 tysięcy metrów kwadratowych, z wydzieloną przestrzenią dla osób niepełnosprawnych. Stadion dysponuje parkingiem, zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym. Bilety na wydarzenia są dostępne w kasach lub online.

Stadion Miejski w Białymstoku – wydarzenia

Organizowane na Stadionie Miejskim w Białymstoku wydarzenia są adresowane do uczestników w każdym wieku. Wśród nich możesz znaleźć imprezy z okazji Dnia Dziecka czy Mikołajek, jak również Festiwal Kawy i Czekolady, Festiwal Roślin czy Festiwal Azjatycki. Duża różnorodność tematyczna imprez sprawia, że każdy, kto ma ochotę na dobą zabawę i rozrywkę, znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie. Jednak warto być czujnym! Na sporo wydarzeń na Stadionie Miejskim w Białymstoku konieczna jest rezerwacja miejsc. Bilety z wyprzedzeniem zamówisz na eBilet.pl.

Inne ciekawe wydarzenia (nie wszystkie wymagają kupienia biletów) to także wystawy np. Wystawa Byłem oficerem 42. Pułku Piechoty, Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych oraz Festyny Rodzinne.

Stadion Miejski w Białymstoku – wydarzenia 2022

Ciekawy, co w bieżącym roku zaplanowano na Stadionie Miejskim w Białymstoku? Wydarzenia 2022 są jak zawsze bardzo różnorodne i interesujące, odpowiadają różnym zainteresowaniom. Harmonogram na kolejne miesiące przewiduje organizację Polskiej Nocy Kabaretowej i oczywiście rozgrywek sportowych, z uwagi na charakter obiektu. Dyscypliny, z którymi można mieć styczność w tym miejscu są najróżniejsze – od klasycznej piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, aż po mniej znane łucznictwo, lacrosse czy streetball.

Stadion Miejski w Białymstoku – koncerty

Stadion Miejski w Białym Stoku zaprasza na koncerty. Na deskach tutejszej sceny do tej pory mieli okazję wystąpić OIO, Szczyl, Sokół, Kukon w ramach b.east fest, a także Taco Hemingway i wielu innych wykonawców znanych w Polsce i za granicą.

Stadion Miejski w Białymstoku – bilety

Bilety na Stadion Miejski w Białymstoku są dostępne w kasach lub online na stronie www.eBilet.pl. Warto kupować je z wyprzedzeniem – bilety na wydarzenia wyprzedają się szybko, więc nie zwlekaj z rezerwacją miejsc dla siebie i swoich znajomych.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Stadion Miejski w Białymstoku?
    Stadion Miejski w Białymstoku mieści się w przy ul. Słonecznej 1 na Osiedlu Kawaleryjskim.

  • Jakie wydarzenia odbyły się na Stadionie Miejskim w Białymstoku?
    Stadion Miejski w Białymstoku słynie z organizacji imprez sportowych, ale też wydarzeń artystycznych, kulturowych i licznych festiwali – muzycznych, roślinnych, azjatyckich, a nawet z wystawy psów.

  • Kiedy został utworzony Stadion Miejski w Białymstoku?
    Stadion Miejski w Białymstoku był budowany w latach 2008-2014. Inauguracja starego obiektu miałam miejsce 22 lipca 1972 roku, a nowy został otworzony 9 października 2014 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Stadion Miejski w Białymstoku
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Słoneczna 1
15-323 Białystok
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/