Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghrzeszowskie-juwenalia
Home Miejsce Radomska Orkiestra Kameralna

Radomska Orkiestra Kameralna

Radom, ul. Żeromskiego 53
Radomska Orkiestra KameralnaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliFani lubią też

Opis

Kameralna Orkiestra w Radomsku składa się z 16 etatowych muzyków, którzy stanowią trzon całego zespołu. Ta grupa niezwykle utalentowanych ludzi dostarcza mnóstwa rozrywki, emocji i wrażeń nie tylko mieszkańcom Radomska, ale także odwiedzającym to miasto turystom. Różnorodny repertuar wykonywany przez artystów w trakcie występów zawiera dzieła z kanonu dla orkiestry smyczkowej, ale także mniej znane utwory, które są z wielką dokładnością i precyzją wyszukiwane i przygotowywane specjalnie dla publiczności ciekawej nowych wrażeń.

Działający już od 2007 roku zespół cieszy się wielką popularnością, a ich występy niezmiennie od wielu lat przyciągają zarówno miłośników muzyki klasycznej, jak i osoby zainteresowane poznaniem kultury oraz folkloru, z których znany jest Radomsk i jego okolice. Zróżnicowane wydarzenia, wystawiane sztuki teatralne i koncerty pozostawiają po sobie wiele niezapomnianych wrażeń i sprawiają, że wielu chętnie wraca po więcej pięknych doświadczeń.

Orkiestra Kameralna w Radomsku – wydarzenia

Miejsce to ma na swoim koncie już wiele zakończonych sukcesem wydarzeń, które sprawiły, że nowe propozycje atrakcji spotykają się z pozytywnym odbiorem. Kilkoma przykładami cieszących się dużym zainteresowaniem eventów, były m.in. inscenizacje teatralne sztuk takich jak "Alicja w Krainie Czarów", spektakl opowiadający o miłości w różnych aspektach Między łóżkami", słodko-gorzka komedia romantyczna Dwoje na huśtawce" oraz "The Strings" – spektakl komediowy, który opowiada o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki.

Orkiestra Kameralna w Radomsku oczywiście organizuje także inne wydarzenia, takie jak na przykład koncerty. Przeglądy muzyki takie jak "Muzyka zespołu Queen symfonicznie", "Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki" oraz "Raz Dwa Trzy – Człowiek czasami serce otworzy". Oprócz tego salę w Orkiestrze Kameralnej w Radomsku odwiedzają różni artyści sceny muzycznej, którzy goszczą na organizowanych tam koncertach.

Orkiestra Kameralna w Radomsku – bilety

Bilety na poszczególne wydarzenia cały czas są w sprzedaży. Koncerty, przeglądy i sztuki teatralne, zapewniające niezwykłe i niezapomniane przeżycia, czekają na odwiedzających. Nie przegap tego i kup swój własny bilet na spektakl, koncert lub inny happening. Zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony Orkiestry Kameralnej w Radomsku, aby zapoznać się z nadchodzących harmonogramem. Bilety są do nabycia zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl. Sprawdź, które wydarzenia zainteresują Cię najbardziej i nie pozwól, aby ominęły Cię wielkie emocje.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Radomska Orkiestra Kameralna?
Radomska Orkiestra Kameralna znajduje się przy ulicy Żeromskiego 53 w Radomiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Radomskiej Orkiestrze Kameralnej?
W Radomskiej Orkiestrze Kameralnej odbywają się koncerty, przeglądy muzyczne, inscenizacje sztuk teatralnych i wydarzenia kulturalne.
Kiedy została otworzona Radomska Orkiestra Kameralna?
Radomska Orkiestra Kameralna została otworzona w styczniu 2007 roku.

Występowali

Fani lubią też

Zobacz też