Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, powołane do życia na początku 2005 roku, mieści się w XIV-wiecznym budynku zbudowanym za czasów króla Kazimierza Wielkiego, tzw. Zamku Kazimierzowskim. Pierwotnie, w miejscu tym znajdował się drewniany gród zajmowany często przez Rusinów. Na przestrzeni kolejnych wieków obiekt był kilkakrotnie odbudowywany przez przemyskich starostów. W 1885 roku swoją siedzibę założyło w tym miejscu Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry i funkcjonuje tam po dziś dzień. Obiekt został ponownie poddany remontowi w 2011 roku. Zmodernizowano wnętrza wraz z salą teatralną, a baszta stała się basztą widokową. Obecnie zamkiem opiekuje się i zarządza Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK w Przemyślu.

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK repertuar

Ta najmłodsza instytucja kultury miasta Przemyśl stara się dostosowywać swoją ofertę do szerokiego grona odbiorców. W repertuarze Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK znajdują się liczne koncerty, wystawy, spotkania, a także spektakle teatralne.

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK Bilety

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK bilety na nadchodzące wydarzenia sezonu znajdziesz w serwisie eBilet.pl.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1
37-700 Przemyśl

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/