Port Lotniczy Poznań Ławica

Port Lotniczy Poznań Ławica

Lotnisko Ławica jest międzynarodowym portem lotniczym i jednym z najstarszych lotnisk w Polsce. Obiekt znajduje się 7 km na zachód od centrum Poznania. Osobom podróżującym samolotem oferuje coraz więcej tras, rozbudowaną infrastrukturę portową i wysoki poziom obsługi pasażera. Lotnisko Ławica zachęca do latania z Poznania w różne kierunki, ale też organizuje ciekawe wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

Imprezy odbywające się na parkingu trawiastym portu lotniczego mają prawdziwie piknikową atmosferę. Lotnisko Ławica odwiedzają uwielbiani polscy artyści. Wydarzeniom organizowanym w nietypowych okolicznościach często towarzyszy zachęcająca strefa gastronomiczna. Nie przegap okazji do udziału w wyjątkowych eventach! Sprawdź zaplanowane przez lotnisko Ławica wydarzenia i zdobądź bilety na te najbardziej interesujące!

Lotnisko Ławica – koncerty

Organizowane przez lotnisko Ławica koncerty to zwykle wydarzenia z udziałem gwiazd polskiej muzyki. W ostatnim czasie przed publicznością zgromadzoną w obiekcie zagrał Krzysztof Zalewski. Intrygujący artysta zaprezentował nietuzinkowe aranżacje swoich utworów i kilka nowości. Bilety na występ Zalewskiego w ramach Summer Sky Festival cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas organizowanych przez lotnisko Ławica koncertów zagrali też m.in. Gromee, Kamil Bednarek oraz Sound'n'Grace. Do współtworzonych przez lotnisko Ławica wydarzeń należy także wyjątkowy wirtualny koncert poznańskich DJ-i. Na płycie lotniska Ławica projekt THE3 zagrał specjalny 90-minutowy set. Wciągające house’owe brzmienia mogły wprowadzić do domów uczestników taneczną atmosferę mimo panującej pandemii.

Jakie muzyczne wydarzenia szykuje na nadchodzące miesiące lotnisko Ławica? Koncerty 2022 na terenie trawiastym portu lotniczego mają zagrać Kult, Kasia Kowalska, Ørganek i Strachy na Lachy. Występy są częścią współorganizowanego przez lotnisko Ławica wydarzenia Rockowizna Festiwal 2022. Muzyka będzie rozbrzmiewać w klimatycznej przestrzeni z widokiem na pas startowy i w sąsiedztwie food truck-owej strefy gastronomicznej.

Organizowane przez lotnisko Ławica koncerty 2022 nie ograniczają się do rockowych brzmień. Obiekt zaprasza też na SYMPHO HOUSE – imprezę z muzyką klubową w symfonicznym wydaniu. W ramach współtworzonego przez lotnisko Ławica wydarzenia można będzie usłyszeć największe hity muzyki klubowej w wykonaniu orkiestry symfonicznej, dj-a i wokalistów na żywo. Wyjątkową aranżację zyskają m.in. przeboje Avicii, Boba Sinclara czy Erica Prydza. Doskonała muzyka, świetlno-multimedialny spektakl i klimat balearskich klubów muzycznych – na to wszystko zaprasza słuchaczy lotnisko Ławica. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Port Lotniczy Poznań Ławica?
    Lotnisko Ławica znajduje się w zachodniej części Poznania, w północnej części osiedla Ławica przy ul. Bukowskiej i we wschodniej części Pojezierza Poznańskiego. Obiekt ulokowano ok. 7 km na zachód od centrum miasta. Udając się na wydarzenia współtworzone przez lotnisko Ławica, bilety można nabyć w stacjonarnych i internetowych punktach sprzedaży.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Porcie Lotniczym Poznań Ławica?
    Na lotnisku Ławica odbyły się koncerty w ramach festiwali Summer Sky Festival i Rockowizna. W ofercie wydarzeń rozrywkowych poznańskiego portu lotniczego pojawiały się również występy kabaretowe czy stand-up.

  • Kiedy został utworzony Port Lotniczy Poznań Ławica?
    Lotnisko Ławica powstało 26 sierpnia 1913 jako lotnisko wojskowe. 15 kwietnia 1945 nastąpiła z kolei inauguracja ogólnodostępnych przewozów linią okrężną.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Port Lotniczy Poznań Ławica
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Bukowska 285
60-189 Poznań

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/