Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA

Oława, Młyńska 3
Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRAOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA to obiekt, w którym odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalne, przyciągające liczną publiczność. Miejsce to znajduje się w Oławie przy ulicy Młyńskiej 3.

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA – o obiekcie

Centrum Sztuki w Oławie to samorządowa instytucja kultury miasta, stworzona w celu zapewnienia mieszkańcom warunków do kontaktu z kulturą. Prowadzona jest tu działalność filmowa, teatralna oraz muzyczna. Wydarzenia, które odbywają się w obiekcie to m.in. koncerty, spektakle i wiele innych.

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA – koncerty

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA – koncerty to jeden z najpopularniejszych typów rozrywek w obiekcie. Na scenie pojawiło się wiele znanych artystów muzycznych, którzy porwali tłumy do zabawy. Wśród nich należy wymienić Czesława Mozila, Melę Koteluk czy Macieja Maleńczuka.

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA – koncerty to również wielkie wydarzenia kulturalne. Odbył się tu Koncert Wiedeński, podczas którego publiczność miała okazję posłuchać znakomitych solistów operowych, utalentowanych skrzypków i fortepianistów. Wykonali oni największe przeboje Johanna Straussa, arie operowe z "Zemsty nietoperza", "Księżniczki Czardasza", "Wesołej Wdówki" czy "Barona Cygańskiego". Na koncercie w Ośrodku Współpracy Europejskiej ODRA wybrzmiały utwory "Nad Pięknym Modrym Dunajem", "Usta milczą dusza śpiewa", "Tritsch- Tratsch" i wiele innych. Bilety na wydarzenie sprzedały się błyskawicznie.

Wśród wydarzeń w Ośrodku Współpracy Europejskiej ODRA wymienić należy również Koncert Trzech Tenorów. Nawiązuje on do największych artystów współczesnego świata muzyki, czyli Luciano Pavarotti, Plácido Domingo oraz José Carreras. Podczas koncertu widzowie mieli okazję usłyszeć polskich śpiewaków operowych: Jędrzeja Tomczyka, Tomasza Tracza oraz Aleksandra Kruczka, którzy zaśpiewali przeboje opery i operetki oraz pieśni neapolitańskie największych kompozytorów. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA – wydarzenia

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA – bilety na wydarzenia zakupić można na stronie eBilet.pl. Co do tej pory odbyło się w obiekcie? M.in. spektakle teatralne, które przyciągnęły publiczność przed scenę. Jednym z nich było przedstawienie "Szalone nożyczki" o fryzjerze wynajmującym lokal od Izabeli. Na wizyty umawiały się barwne postaci, jednak w pewnym momencie coś poszło nie tak… W sztuce wystąpili Maciej Wilewski, Leszek Stanek, Przemysław Cypryański, Katarzyna Polewany, Mateusz Łapka, Dominika Gwit – Dunaszewska.

Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA – koncerty to doskonała okazja do rozrywki dla ludzi w każdym wieku. Bawią się tu zarówno młodsi, jak i starsi widzowie. Bilety na wydarzenia w tym obiekcie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Sprawdzaj na bieżąco kalendarium imprez, aby nie przegapić koncertu ukochanej gwiazdy.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA?
Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA znajduje się w Oławie, przy ulicy Młyńskiej 3.
Jakie wydarzenia odbyły się w Ośrodku Współpracy Europejskiej ODRA?
W Ośrodku Współpracy Europejskiej ODRA odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych, m.in. koncert Czesława Mozila, Meli Koteluk, Maćka Maleńczuka i wielu innych. Dużą popularnością cieszyły się również spektakle teatralne, m.in. „Szalone nożyczki”, „Babski przekręt”, „Cudowna terapia”, „Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę”, „Goło i wesoło”. Publiczność świetnie bawiła się przy występach kabaretów, m.in. Smile i Nowaki.
Kiedy został utworzony Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA?
Ośrodek Współpracy Europejskiej ODRA został utworzony w XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też