Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Klub Muzyczny Elektrownia

Klub Muzyczny Elektrownia

Żagań, Marii Konopnickiej 54
Klub Muzyczny ElektrowniaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Muzyczny Elektrownia to wyjątkowe miejsce na rozrywkowej Żagania. Minimalistyczny, stworzony z pasją i sercem obiekt to doskonałe miejsce, żeby posłuchać dobrej muzyki, ale również samemu zaprezentować swoje umiejętności, utwory i wszystko, co gra w duszy gości. Stanowi on artystyczną przestrzeń dla wszystkich miłośników muzyki i kultury. Klub Muzyczny Elektrownia to koncerty, które na długo zapadają w pamięć. Nietuzinkowe propozycje występów, nie tylko sławnych artystów, ale również amatorów i tych, którzy dopiero zaczynają swoje światowe kariery.

Żagań to miejsce, w którym nie brakuje rozrywkowych miejsc, oferujących dobrą zabawę dla wszystkich zainteresowanych kulturą i sztuką. Jednak to właśnie Klub Muzyczny Elektrownia jest jednym z takich miejsc, do których chętnie się wraca. Jedyna w swoim rodzaju atmosfera, nietuzinkowy wystrój i klimat, który robi wrażenie – to tylko kilka z wieku wyróżników tego obiektu. Odbywające się tu wydarzenia kulturalne to nie tylko koncerty, ale również widowiska pełne śmiechu, dla wszystkich fanów kabaretów i stand-upu. Na wiele spośród organizowanych tu eventów, bilety dostępne są w sprzedaży m.in. przez eBilet.pl. 

Klub Muzyczny Elektrownia - wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Klub Muzyczny Elektrownia? Koncerty i widowiska komediowe to zabawa skrojona pod fanów muzyki na żywo i błyskotliwych skeczy, stanowiących porządną dawkę zabawy i śmiechu. Zarówno widowiska muzyczne, jak i komediowe odbywające się w obiekcie cieszą się dużym zainteresowaniem widzów, o czym świadczy ilość sprzedanych biletów.

Jakie atrakcje zorganizował Klub Muzyczny Elektrownia? Wydarzenia, które miały tu miejsce umożliwiły widzom ujrzenie na żywo m.in. koncertów Nocnego Kochanka, Wac Toja, KaeN, Satarial, Łydka Grubasa, Peja, Slums Attack, PlanBe, Non Iron i Sztywny Pal Azji. Miały tu miejsce również występy takich stand-uperów jak m.in. Michał Pałubski, Maciej Lobo Linke, Ryszard Mazur oraz Grzesiek Wójtowicz.

Eventy muzyczne i komediowe cieszą się dużym zainteresowaniem, dzięki zróżnicowanemu repertuarowi, który oferuje Klub Muzyczny Elektrownia. Wydarzenia, mające tu miejsce, są fantastycznym sposobem na zabawę przy dźwiękach muzyki oraz przyjemność i relaks podczas występów komediowych. Na nadchodzące imprezy w Klubie Muzycznym Elektrownia, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet oraz przez platformę eBilet.pl.

Klub Muzyczny Elektrownia - bilety

Propozycje eventów kulturalnych organizowanych przez Klub Muzyczny Elektrownia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji wydarzeń i koncertów, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom muzyki i stand-upów. Odpowiednio skrojony repertuar uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w różnym wieku. Dzięki temu każdy widz znajdzie to coś, odpowiedniego dla siebie.

Kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Klub Muzyczny Elektrownia to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod jej każdą postacią. Zachęcamy do śledzenia harmonogramu nadchodzących imprez kulturalnych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Muzyczny Elektrownia?
Klub Muzyczny Elektrownia znajduje się przy ul. Marii Konopnickiej 54 w Żaganiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Muzyczny Elektrownia?
W obiekcie mają miejsce koncerty i widowiska komediowe. Swoje występy zaprezentowali tu m.in. Wac Toja, Nocny Kochanek, Michał Pałubski ze swoim programem „Testy” oraz Ryszard Mazur i Grzesiek Wójtowicz.
Kiedy został otworzony Klub Muzyczny Elektrownia?
Klub Muzyczny Elektrownia został otwarty w 2009 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też