Kino Elektronik
Kino Elektronik

Kino Elektronik

Kino Elektronik w Warszawie po wielu latach ponownie otwarto w trakcie uroczystej inauguracji
30 maja 2015 roku. Legendarne kino warszawskie powstało w połowie lat 60. XX wieku przy Zespole Szkół Elektronicznych. W owym czasie Szkoła prowadziła żywą działalność kulturalną, niejednokrotnie zapraszając na spotkania znane autorytety ze świata nauki i sztuki. Scena Kina Elektronik Warszawa miała okazję gościć m.in. Jana Machulskiego, Andrzeja Wajdę, Maję Komorowską, Jana Pietrzaka, Wojciecha Młynarskiego. Brak wystarczających środków zmusił właścicieli kina Elektronik do wynajmu innym instytucjom takim jak kinie Wisła. Sytuacja pogarszała się z biegiem lat, aż w końcu obiekt zamknięto w 2001 roku. Dopiero 9 lat później o zapomniane kino zawalczyła Fundacja  Edukacji i Sztuki Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy LATERNA MAGICA. Wnętrza odrestaurowano i zmodernizowano, zachowując przy tym dawny klimat Elektronika.

Kino Elektronik repertuar

Repertuar kina Elektronik w Warszawie łączy w sobie elementy kina i teatru. Odnowiona i przestrzenna sala umożliwia pokazy filmowe, a nowoczesne wyposażenie medialne i oświetleniowe - sztuki teatralne. Na scenie zobaczymy m.in. Sprawę Dantona, Ana, mon amour, Kobietę z lodu i inne.

Kino Elektronik Bilety

Kino Elektronik bilety na nadchodzące wydarzenia znajdziesz na portalu eBilet.pl – sprawdź już teraz!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kino Elektronik
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Zajączka 7
01-518 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/