Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hrubieszowski Dom Kultury

Hrubieszowski Dom Kultury

Hrubieszów, 3-go Maja 7
Hrubieszowski Dom KulturyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Hrubieszowski Dom Kultury jest miejscem animacji i wielotorowych działań kulturalnych, integrujących społeczność lokalną, zapewniającym różnorodne formy spędzania wolnego czasu oraz wszechstronnie edukującym do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Głównym celem instytucji jest kształtowanie społeczności i wzmacnianie w ten sposób potencjał kulturalny, społeczny i ekonomiczny miasta.

Hrubieszowski Dom Kultury odpowiada za organizację różnego rodzaju wydarzeń i koncertów, a także spektakli teatralnych, kabaretonów i innych. Jest to możliwe przede wszystkim ze względu na doskonałe wyposażenie instytucji. Sala widowiskowa z profesjonalnym sprzętem koniecznym do nagłośnienia i oświetlenia pomieszczenia, a także dużą liczbą miejsc dla zainteresowanych, szatnią z obsługą i garderobą. Jest tutaj także sala konferencyjna i sala na cele edukacyjne, które przeznaczone są także do użytku w celach organizacyjnych mniejszych imprez, czy też zajęć, warsztatów, konferencji lub wykładów.

Hrubieszowski Dom Kultury – wydarzenia

Organizowane w Hrubieszowskim Domu Kultury wydarzenia to także występy kabaretowe. To właśnie w tym miejscu wystąpił Kabaret Smile wraz ze swoim "NOWYM" programem na 20-lecie. Artyści obiecują niezapomniane emocje, a w programie zapewnione są takie atrakcje jak gość specjalny, premierowy skecz kabaretowy i wiele, wiele więcej.

Teresa Werner to polska piosenkarka, która swoją karierę solową rozkręciła i przypieczętowała takimi hitami jak: "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała", "Ja go kocham, on mnie nie chce", "Kocham swoje morze". Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Platynowej Płyty. Wspaniały koncert, który przyciągnął dosłownie wszystkich fanów polskiej muzyki, niezależnie od wieku!

Hrubieszowski Dom Kultury – koncerty

Teatralne widowisko cyrkowe Bambolino to jedyny na świecie cyrkowy występ z udziałem szczęśliwych zwierząt – przedstawienie, w którym nie biorą udziału prawdziwe zwierzęta, tylko aktorzy w zwierzęcych kostiumach! To wielka porcja zabawy i śmiechu. 80 minut tańczących w baletkach hipopotamów, pojedynku nieustraszonych kangurów w bokserkach, nietuzinkowego numeru wystrzelenia z armaty Człowieka-Rakiety, występu pogromcy pcheł ze swoim małym pupilem, popisy cyrkowych pingwinów, ciekawskich strusi i czarujących klaunów i magików oraz gwiazdy areny – wyjątkowego orangutana Goshy.

Jeśli chodzi o odbywające się w Hrubieszowskim Domu Kultury koncerty, warto wymienić m.in. zespół Łydka Grubasa. Zespół znany z takich utworów, jak "Rapapara", "Adelajda" i "Ona mówi" zapewnił niesamowity koncert i wiele energii, przyciągając na występ wielu słuchaczy i gwarantując niezwykłe emocje.

55-lecie zespołu Czerwone Gitary, czyli  Platynowy Koncert, to zdecydowanie jedno z najciekawszych wydarzeń tego roku. Zespół podczas koncertu wykona zarówno mniej znane szerokiej publiczności utwory, jak i największe hity, które publiczność zawsze chętnie śpiewa razem z nimi. Utwory takie jak "Historia jednej znajomości", "Biały krzyż", "Powiedz stary gdzieś ty był" czy "Kwiaty we włosach" słucha już kolejne pokolenie Polaków.

Hrubieszowski Dom Kultury – bilety

Sprzedawane w Hrubieszowskim Domu Kultury bilety zaczynają się już od najniższych cen. Sprawdzaj na bieżąco co się dzieje w okolicy, kup swój bilet i nie przegap niezwykłych wydarzeń w tym niesamowitym miejscu!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hrubieszowski Dom Kultury?
Hrubieszowski Dom Kultury znajduje się przy ulicy 3-go Maja 7 w Hrubieszowie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hrubieszowskim Domu Kultury?
W Hrubieszowskim Domu Kultury odbywają się koncerty, spektakle teatralne, kabaretony, konferencje i inne różnego rodzaju wydarzenia.
Kiedy został otworzony Hrubieszowski Dom Kultury?
Hrubieszowski Dom Kultury został otworzony w 1968 roku.

Fani lubią też

Zobacz też