Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Jann

07.11-01.12.2024 Kraków, Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

JannBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kraków

Jann
czwartek
07.11.2024
20:00

Jann

Kraków, Klub Studio

Warszawa

Jann
niedziela
01.12.2024
20:00

Jann

Warszawa, Klub Stodoła

O wydarzeniu

Jann ogłasza międzynarodową trasę - w tym 2 koncerty w Polsce! Dokładna czasówka zostanie podana w tygodniu, w którym odbędzie się wydarzenie.

Jesienią Jann wystąpi w Polsce na jedynych dwóch klubowych koncertach: w Krakowie (Studio) oraz w Warszawie (Stodoła). Występy będą częścią drugiej już międzynarodowej trasy artysty, która tym razem obejmie Wielką Brytanię, Włochy, Niemcy, Czechy, Francję, Austrię, Węgry i Holandię.

Jann informacje

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a break” czy “Charisma” podbiły również streamingi poza granicami Polski. 

Zadebiutował pod koniec 2020 roku singlem „Do you wanna come over?” wydanym pod szyldem FONOBO Label. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wypuścił kolejne utwory, a w marcu 2022 roku ukazała się jego debiutancka EP-ka “POWER”. 

Jann - jak sam przyznaje, najlepiej czuje się na scenie. W kwietniu 2023 roku wyruszył w swoją pierwszą solową trasę koncertową, którą wyprzedał w niecałe 24 godziny, a pod koniec roku pojechał w kolejną i zapełnił największe kluby w całej polsce. Wystąpił też na największych polskich festiwalach (m.in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, OFF Festival, Great September). 

Ma na swoim koncie również koncerty zagraniczne. W pierwszej połowie 2024 roku rozpoczął swoją pierwszą trasę międzynarodową, a kilka dni po jej zakończeniu wyruszył w kolejną - tym razem jako support Madison Beer. Już za kilka miesięcy wyrusza w kolejną europejską trasę, która swoim zasięgiem obejmie UK, Włochy, Niemcy, Czechy, Francję, Austrię, Węgry, Holandię oraz Polskę. 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też