Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań znajduje się na terenie Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Mimo akademickiej przynależności Centrum pełni funkcję nie tylko przestrzeni dydaktycznej, ale także stanowi ważny punkt na kulturalnej i konferencyjnej mapie Poznania. Centrum udostępnia swoje pomieszczenia zewnętrznym organizatorom. Odbywają się tu m.in. imprezy o charakterze muzycznym, teatralnym lub warsztatowym. Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań dysponuje także powierzchnią wystawienniczą, w której odbywają się wernisaże lub eventy promocyjne dla firm.

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań – o obiekcie

Nowoczesna sala wykładowa Centrum zapewnia 410 miejsc koncertowych lub 450 miejsc konferencyjnych. Aula posiada dobrą akustykę i profesjonalne nagłośnienie w systemie stereo. W centrum znajdują się jeszcze 4 mniejsze sale, które świetnie sprawdzają się podczas kameralnych wystąpień. Przy Centrum Kongresowo-Dydaktycznym działa Biuro Organizacji Konferencji, które zajmują się kompleksową obsługą różnego rodzaju spotkań naukowo-szkoleniowych oraz wydarzeń o charakterze medycznym.

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań – koncerty i wydarzenia

W Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM Poznań odbywają się duże koncerty muzyczne. Rozległa widownia w sali Centrum zgromadziła niedawno miłośników lokalnych szlagierów. Na konferencyjnej scenie Auli odbyła się Wielka Gala Śląskich Szlagierów na Dzień Matki. Lekka, wesoła i prosta muzyka chętnie sięgała po regionalny język i lokalny humor, wprowadzając na scenę mnóstwo pozytywnej energii.

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań – wydarzenia – co do tej pory odbyło się w obiekcie? Był to m.in. występ znanych i utalentowanych stand-uperów w trasie Nowe Rozdanie. Znakomity, cięty humor, mnóstwo doskonałej zabawy i śmiechu dostarczyli Piotr Zola Szumowski, Kacper Ruciński, Mateusz Socha, Michał Kutek, Darek Gradowski, Tomasz Boras Borkowski. Bilety na wydarzenie sprzedały się jak świeże bułeczki!

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań – wydarzenia 2022

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań – wydarzenia 2022 – co odbędzie się już niebawem w obiekcie? Będzie to m.in. występ Czerwonych Gitar. Platynowy koncerty podsumowuje 55-lecie działalności zespołu. Podczas spotkania muzycznego zostaną zagrane największe przeboje z całego okresu działania grupy. Zespół zaprezentuje także swoje nowe propozycje muzyczne. Jesienią ponownie pojawi się Gala Śląskich Szlagierów, tym razem w repertuarze „Muzyka i Humor”. Bilety na koncerty są dostępne w sprzedaży online.

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań – wydarzenia 2022 to m.in. Gala Śląskich Szlagierów: Muzyka i Humor, czyli muzyczne show i świetna zabawa w lekkim i wesołym klimacie. Każdy występ grupy muzycznej to niepowtarzalny koncert w wydaniu znanych i cenionych gwiazd estrady.

 

W Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM Poznań wystąpi także Piotr Bałtroczyk – jeden z najlepszych konferansjerów kabaretowych w Polsce. Do tej pory poprowadził mnóstwo imprez estradowych, zawsze z sukcesem. Publiczność ceni go za pozytywne podejście do życia i gwarancję rozrywki, którą – podczas każdego występu – dostarcza widzom. Bilety na wydarzenia z jego udziałem cieszą się dużym zainteresowaniem.

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań – bilety

Bilety na wydarzenia w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM Poznań można nabyć online w sprzedaży internetowej.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań?
    Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM znajduje się na terenie Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Przybyszewskiego 37a.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM Poznań?
    W Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. Stand-up Nowe Rozdanie, na którym wystąpili Piotr Zola Szumowski, Kacper Ruciński, Mateusz Socha, Michał Kutek, Darek Gradowski, Tomasz Boras Borkowski. W obiekcie miała również miejsce Wielka Gala Śląskich Szlagierów na Dzień Matki.

  • Kiedy zostało utworzone Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań?
    Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań utworzone zostało w 2010 roku. Znajduje się w nowoczesnym kompleksie zabudowań Uniwersytetu Medycznego. Centrum zostało utworzone wraz z nowym kampusem.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UM Poznań
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Przybyszewskiego 37A
60-356 Poznań

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/