Amfiteatr w Koszalinie

Amfiteatr w Koszalinie

Amfiteatr w Koszalinie to imponujący obiekt widowiskowy, który w latach swojej świetności był największym obiektem tego typu w Polsce. Powstał w 1973 roku na podstawie projektu architektów Mariana Czernera oraz Andrzeja Katzera. Celem na początku była organizacja Festiwalu Chórów Polonijnych, jednak z czasem zaczęto organizować tutaj również inne wydarzenia. Amfiteatr w Koszalinie jest do tego świetnie przygotowany – dysponuje 4206 miejscami siedzącymi oraz sceną, którą dobrze widać z każdego rzędu. Inwestycję wykonało Koszalińskie Przedsiębiorstwo Budowlane pod kierownictwem inżyniera Andrzeja Bońka. Z czasem obiekt został zadaszony, a w krajobrazie miasta wyróżnia go łagodnie łukowane sklepienie.

Amfiteatr w Koszalinie – wydarzenia

W nowoczesnym Amfiteatrze w Koszalinie wydarzenia odbywają się regularnie. Wśród ciekawych wydarzeń są m.in. Hanza Jazz Festiwal, warsztaty filmowe czy Festiwal Akordeonowy. Do tego konferencje, plenery, a nawet konkursy, czyli nie tylko widowiska, ale też liczne działania, które angażują lokalną społeczność oraz turystów.

Zawsze też warto sprawdzać kalendarz sezonowy oraz imprezy okolicznościowe. Zazwyczaj na terenie Amfiteatru odbywają się eventy z okazji Dnia Dziecka, rozpoczęcia i zakończenia lata oraz wiele innych. Jeżeli Ty też uważasz, że każda okazja do świętowania jest dobra, to już teraz sprawdź harmonogram wydarzeń 2022.

Amfiteatr w Koszalinie – wydarzenia 2022

A jakie będą wydarzenia 2022? Amfiteatr w Koszalinie zaprasza na koncerty znanych i lubianych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, ale nie tylko. Jeżeli chodzi o planowanie eventy, na które już można kupować bilety to są to:

 • kabarety,
 • stand-up’y,
 • zawody strongman,
 • Dni Koszalina,
 • widowiska,
 • gale,
 • festiwal foodtrucków,
 • występ iluzjonisty,
 • występy komediowe,
 • kino na leżakach

I wiele innych. Ale uwaga! Większość wydarzeń jest dostępna tylko dla osób, które mają bilety. Nie zwlekaj z rezerwacją miejsc na www.eBilet.pl.

Amfiteatr w Koszalinie – koncerty

Z uwagi na swój charakter, Amfiteatr w Koszalinie w dużej mierze koncentruje się na działalności muzycznej. Dlatego, wśród licznych wydarzeń przewidzianych na ten rok, są także wspaniałe koncerty. W Amfiteatrze w Koszalinie wystąpią:

 • Cleo,
 • Zenek Martyniuk,
 • Zalewski Unplugged,
 • Lady Pank,
 • Smolasty,

Już teraz sprawdź ceny biletów i zarezerwuj miejsca na wybrane wydarzenia dla siebie i swoich bliskich!

Amfiteatr w Koszalinie – bilety

Chcesz kupić bilety do Amfiteatru w Koszalinie? Nie zwlekaj, bo na wiele wydarzeń trzeba decydować się ze sporym wyprzedzeniem. Wejściówki są dostępne w kasach lub online na stronie www.eBilet.pl.

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Amfiteatr w Koszalinie?
  Amfiteatr w Koszalinie mieści się przy ulicy Piastowskiej 7, 75-001 Koszalin.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Koszalinie?
  Amfiteatr w Koszalinie przez lata zorganizował wiele fascynujących eventów o charakterze muzycznym i rozrywkowym. Znane są organizowane tutaj cyklicznie Festiwale Chórów Polonijnych, Festiwale Kabaretów, Festiwal Rockowy Generacja oraz Festiwal Muzyki Disco.

 • Kiedy został utworzony Amfiteatr w Koszalinie?
  Amfiteatr w Koszalinie powstał w 1973 roku, a w latach 2019-2021 został gruntownie odnowiony.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr w Koszalinie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Piastowska 7
75-001 Koszalin

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/