Len Faki

Len Faki

Len Faki to DJ i producent, mieszkający i tworzący w Berlinie, posiadający tureckie pochodzenie. Występował jako DJ w różnych berlińskich klubach, takich jak OstGut czy na festiwalach Natura One oraz Alive w Belgii. Przełomowym momentem w jego karierze był rok 2007, w którym wydal on swoje znane utwory takie jak między innymi My Black Sheep. Len Faki znany jest również jako artysta występujący pod pseudonimem Lemonde.

Len Faki - kilka słów o artyście 

Len Flaki nie jest jednak nowicjuszem na scenie klubowej. Działa na niej już od połowy lat 90, na początku w różnych duetach, aby później tworzyć znane i doceniane utwory pod własnym nazwiskiem. Obecnie ma na koncie kilkanaście winylowych singli, z których większość została opublikowana w jego wytwórniach - Podium i Figure. Dzięki swojej twórczości otrzymał rezydenturę w klubie Berghain.

 

Len Faki to niepodważalna ikona muzyki techno. Prócz tego jest on założycielem docenianego label Figure i Podium. W pamięci słuchaczy i historii muzyki elektronicznej zapamiętany zostanie, ze względu na swoje niezwykle energetyczne wielogodzinne sety pełne świetnym i innowacyjnym brzmieniem. Len Faki jako utalentowany artysta, tworzy swoje niebywałe uniwersum, które po brzegi wypełnione jest brzmieniami i trackami techno pełnymi artystycznego wyrazu oraz głębi zrozumienia dla tej muzyki. Dzięki temu właśnie jest on tak popularny i doceniany. 

Len Flaki - historia i dokonania artysty

Większość naszych rodzimych klubowiczów poznała jego twórczość dzięki remiksowi Stranger to Stability. Jednak jego kariera jest zdecydowanie dłuższa. Artysta swoją działalność rozpoczął już na końcu lat 90, choć prawdziwą sławą zaczął cieszyć się dopiero po 2002 roku.

Początki kariery

Wszystko to za sprawą jego twórczości, ale nie tylko.  W 2003 roku założył on bowiem swoją własną wytwórnię Figure, a następnie podwytwórnię o nazwie Figure Jams. W roku 2004 został mianowany DJ rezydentem w berlińskim klubie techno Berghain. Niedługo po tym, w 2006 roku założy kolejną wytwórnię Podium mającą zajmować się wydawaniem EP-ek. 

 

W Berlinie dał się poznać dzięki niezwykle długim setom, które prezentował klubowiczom w berlińskim OstGut i Berghain. Dzięki temu dostał możliwość wykorzystania koncertu techno, na który zaprosił DJ-ów znanych na całym świecie oraz wszystkich artystów wydawanych w jego labelach, takich jak Shinedoe, Raudive czy Tony Rohr.

Rozkwit kariery i dokonania artysty

Jednak wtedy prawdziwy sukces był dopiero przed nim. W 2007 roku, gdy jego wytwórnia Podium wypuściła EP-kę Podium 3 z niezwykle znanym utworem Black Sheep, stał się niezwykle znanym i rozpoznawanym artystą na całym świecie. Niedługo po tym wypuścił kolejny świetny EP- Podium 5 a w nim jego największe hity takie jak świetny Odysee II.

 

W 2007 roku był on artystą numer jeden na niemieckiej scenie techno. Otrzymał w tym roku kilka prestiżowych nagród, w kategoriach: Najlepszy Producent, Najlepszy Track, przyznane przez uznany magazyn Groove. w 2008 roku jego utwór Death By House dostał nominację jako Najlepszy Track na Ibiza DJ Awards. Rok później, w 2009 ukazuje się niezwykle znany remiks piosenki Stranger To Stability Dustina Zahmana, który zdobywa ogromną popularność również w naszym kraju.

Czasy obecne

W 2017 r. wydał remiks Gridhouse, który cieszył się niezwykle pozytywnym odbiorem. Jego najpopularniejsze kawałki to zdecydowanie utwory Death By House, Mekong Delta, My Black Sheep. Obecnie wskazywany jako jeden z najpopularniejszych DJ-ów niemieckich, doskonale znany i doceniany przez klubowiczów na całym świecie.

Len Faki - koncerty 

Len Faki jest niezwykle popularnym DJ-em oraz producentem muzycznym. Pod swoim pseudonimem tworzy muzykę elektroniczną i techno. Już w młodości bardzo mocno się nią interesował i poświęcał jej znaczną część czasu. Jego kariera nabrała rozpędu po przeprowadzce do Berlina w 2002 roku. Dzięki temu mógł grywać w znanych berlińskich klubach takich jak Berghain, w których szlifował swoje umiejętności. Jest założycielem dwóch znanych wytwórni, dzięki którym wydaje swoją muzykę jak również wspiera twórczość innych artystów. Obecnie gra na różnego rodzaju festiwalach oraz eventach na całym świecie. Jest artystą znanym na całym świecie. Już w lipcu 2022 zawita do polski, by zagrać na Audioriver Festival, który odbędzie się w Płocku.

Len Faki- wybrana dyskografia 

  • Rainbow Delta/ Mekong Delta (2007 r.)
  • Berghain 03 (2009)
  • Bergahain 03- Part II (2009)
  • Skulls EP (Len Faki, Markus Suckut, 2014)

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Len Faki: Mind Against, Baasch, TERR, Paula Temple, Ben Böhmer, Âme b2b Dixon, Peach, Monster, Sevdaliza, Catz N Dogz, Robert Hood, Kas-st, I Hate Models, Friction, Aksamit, BCee, Kasra, The Blaze, Dr Rubinstein, WhoMadeWho, Octo Octa, Adriatique, DJ Holographic, LSDXOXO, Something Something, Cormac, Hot Since 82, Solomun, Alignment, Bicep, DJ Fresh, Roi Perez, Harriet Jaxxon, Gorgon City,

 

Len Faki - Frequently Asked Question

  • In the near future the Płocku will appear in: Płocku
  • Levent Faki urodził się 22 czerwca 1975 r.
  • Ten niemiecki DJ jest najbardziej znany w 2022 roku z utworów "My Black Sheep" oraz "Mekong Delta".
  • Jako DJ niemiecki grał na festiwalach między innymi z artystami takimi jak Robin Schulz i Sven Vath.
show more... hide

Fan Alert

expand hide

Len Faki
Inform me about the tickets sale to this artist's other events
You signed up to the FAN ALERT
You are already signed up to this FAN ALERT

By indicating your e-mail address and simultaneously sending it to us you confirm that you agree to receive from eBilet Polska Sp. z o.o. certain commercial information included in marketing materials we send electronically, and concerning our and our business partners’ products and services. In order to provide our services we will process your personal data consisting of the e-mail address you indicated. You may withdraw your consent at any time without giving a reason; however, the withdrawal of such consent shall not affect the legality of the data processing carried out under the consent so granted prior to its withdrawal. Detailed information about GDPR, including your rights to erasure, adjustment, transfer, access, objection may be found in the Privacy policy
Regulations for the Provision of Electronically Supplied Services is available here

Len Faki TICKETS

Show events list Show in calendar form
Płock
29.07
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 470 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
30.07
Saturday, 18:00
Płock, plaża nad Wisłą
checking availability
from 300 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Płock
checking availability
from 189 PLN

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
Data
Location

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
checking availability
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
from {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} buy ticket

tickets temporarily unavailable
sign up to the fan alert
sale completed
Zajawka!

Other current events of this artist

We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/