Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Tanita Tikaram

Tanita Tikaram

Sprawdź wydarzenia
Tanita TikaramOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Tanita Tikaram to urodzona w 1969 roku w Münster w Niemczech brytyjska piosenkarka oraz autorka piosenek w stylu popowo-folkowym. Wychowywała się w Basingstoke w południowej Anglii. Jest młodszą siostrą aktora Ramona Tikarama. Obecnie mieszka w Londynie, w dzielnicy Primrose Hill.

Rozwój kariery muzycznej Tanity Tikaram 

Tanita Tikaram swoją karierę muzyczną zaczęła rozwijać bardzo wcześnie, a jej popowo-folkowe piosenki pokochała publiczność na całym świecie, a Tanita końcem lat 80. zyskała ogromną sławę. Jej największym hitem, jest "Twist In My Sobriety", który pochodzi z debiutanckiej płyty artystki Ancient Heart, która pochodzi z 1988 roku. Na płycie Taniki Tikaram można było usłyszeć instrumenty takie jak obój i flugelhorn, a oprócz tego w jej centrum tkwił ciemny, niemal pochmurny głos, który mocno kontrastował z młodością artystki.

Krążek tak surowy i melancholijny w tamtych czasach był czymś nowym, a mimo to sprzedał się w 5 milionach egzemplarzy. To z niego pochodzą cztery wielkie przeboje. Pierwszy: „Good Tradition,” dotarł do pierwszej dziesiątki, zaś następny „Twist in My Sobriety” okazał się tak wielkim sukcesem, że znalazł się w repertuarze kilkunastu innych artystów, w tym u Lizy Minnelli.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też