Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma

Sunfire

Sprawdź wydarzenia
SunfireOpisWydarzeniaSunfire - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

W każdym gatunku muzyki odnajdujemy dobrych rzemieślników, którzy potrafią swoim kunsztem, warsztatem przyciągnąć fanów. Podobnie jest w country. A jak do tych cech dodać artystyczną kreatywność, bogatą osobowość wykonawców, to mamy do czynienia z prawdziwymi Artystami, obok których nie można przejść obojętnie.

A tak jest właśnie z zespołem SUNFIRE, który przyjedzie do nas z Niderlandów. Warto przytoczyć fragment recenzji im poświęconej: „W małym miasteczku za wydmami w północno-zachodniej Europie grupa przyjaciół założyła w 2017 roku zespół Sunfire. Ta grupa muzyków, uzbrojona w instrumenty, szturmem zdobywała europejskie sceny z wyjątkowo potężną, mroczną mieszanką muzyki Americana, Folk, Country, Bluegrass, Roots i Rock. Ich piosenki są w większości utrzymane w szybkim tempie i przeplatane fascynującymi historiami i surowym wokalem. Zdolność Sunfire do opowiadania autentycznych historii w połączeniu z ich muzycznym kunsztem czyni ich nowymi pionierami zachodniej sceny folkowej.”

I taki jest SUNFIRE, który przyjedzie do Mrągowa wsparty własną ekipą techniczno - nagłośnieniową, bo jak mówią – „w ich muzyce ważny jest każdy szczegół”.

Możemy spodziewać się w sobotni wieczór 27. lipca prawdziwej artystycznej uczty!

Kategorie:zespoły country

Wydarzenia

Sunfire - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Sunfire?

Miejscowości, w których Sunfire wystąpi w najbliższym czasie: Mrągowo.

Fani lubią też

Zobacz też