Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Still of the Night

Still of the Night

Still of the NightSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Zespół rockowy (hard rock) oraz metalowy (hair metal)
social media:

Opis

Still of the Night to polski zespół rockowy oraz metalowy, który powstał głównie po to, aby organizować i uczestniczyć w specjalnych trasach koncertowych – Still of the Night, oddających hołd (tribute band) muzyce rockowej i hair-metalowej z lat 80. 

Skład

Na początku warto byłoby zatem poznać skład zespołu Still of the Night – prawda? Oto artyści tworzący polską kapelę rockowo-metalową:

  • Kasia Bieńkowska (wokal),
  • Dawid Pięta (gitara),
  • Adam Nawara (wokal),
  • Mirek Skorupski (instrumenty klawiszowe),
  • Jan Radosz (gitara basowa),
  • Paul Polish Gromadzki (gitara),
  • Michał Tobjasz (perkusja).

Dotychczasowe trasy koncertowe

Jeśli ktoś chciałby przenieść się choć na chwilę do największych rockowych i metalowych numerów z lat 80., ma ku temu doskonałą okazję. Tribute band o nazwie Still of the Night zorganizował do tej pory kilka tras koncertowych, pojawiając się po drodze m.in. w Warszawie, Krakowie, Lublinie czy też Bielsku-Białej. Za każdym razem artyści zapraszają do wspólnej zabawy znanych i cenionych gości, dzięki czemu publiczność zgromadzona pod sceną bawi się jeszcze lepiej i może liczyć na bardziej intensywne doznania muzyczne.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

W jakiej muzyce specjalizuje się zespół Still of the Night?
Kapela Still of the Night specjalizuje się oczywiście w muzyce rockowej oraz hair-metalowej. To polski tribute band, który organizuje rozmaite trasy koncertowe (m.in. w Lublinie, Bielsku-Białej, Warszawie i Krakowie), oddając na nich hołd muzyce i zespołom z lat 80. - zaliczanych do wspomnianych wyżej gatunków.
Kto znajduje się w zespole Still of the Night?
W zespole Still of the Night znajdują się Kasia Bieńkowska (wokal), Jan Radosz (gitara basowa), Paul Polish Gromadzki (gitara), Michał Tobjasz (perkusja), Adam Nawara (wokal), Mirek Skorupski (instrumenty klawiszowe) oraz Dawid Pięta (gitara). Nie oznacza to jednak, że są to jedyni artyści, którzy biorą udział w trasach koncertowych z cyklu Still of the Night. Tribute band za każdym razem zaprasza do współpracy różnych gości, tak aby zapewnić publiczności jeszcze większe emocje.

Fani lubią też

Zobacz też