Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Sean Tyas

Sean Tyas

Sean TyasOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Sean Tyas to pochodzący ze Stanów Zjednoczonych producent muzyczny i DJ. Dzięki swoim dynamicznym występom i charakterystycznej twórczości zdobył uznanie w świecie muzyki techno oraz trance. Obecnie stacjonuje w Szwajcarii.

Historia Seana Tyasa

Sean Tyas urodził się w 1979 roku w Stanach Zjednoczonych. Mają zaledwie 13 lat, zaczął interesować się muzyką. Wówczas w jego ręce wpadły utwory elektroniczne, dzięki którym zrodziła się miłość do techno. Na rozwój prawdziwej kariery muzycznej musiał jednak jeszcze trochę poczekać. Miało to miejsce dopiero w 2006 roku (Sean Tyas miał wówczas 27 lat). To właśnie wtedy artysta wydał swój debiutancki singiel i płytę "Lift". Utwór odniósł sukces, zajmując wysokie miejsca na listach przebojów.

Od tego momentu Sean Tyas stał się jednym z najbardziej cenionych producentów trance'u. Jego charakterystyczny styl muzyczny cechuje się połączeniem energetycznych melodii, mocnych basów i zaskakujących efektów dźwiękowych. Utwory artysty często emitowane są w popularnych radiowych audycjach i prezentowane na międzynarodowych festiwalach muzycznych.

Sean Tyas - dorobek muzyczny

Sean Tyas ma na swoim koncie album studyjny oraz kilka kompilacji i mixów. Pierwszy pełnoprawny krążek jego autorstwa ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Nosił on tytuł  "Degeneration"

Sean Tyas - koncerty i festiwale

W związku ze swoją ogromną popularnością Sean Tyas występuje w największych kubach na całym świecie. Jest także zapraszany na najgorętsze festiwale muzyczne. Do tej pory mogliśmy się bawić do jego dźwięków m.in. na takich wydarzeniach jak Tomorrowland w Belgii, A State Of Trance w Wielkiej Brytanii czy Ultra Music Festivalm Electric Daisy Carnival, Electric Zoo i Beyond Wonderland w Stanach Zjednoczonych.

Z kim współpracował Sean Tyas?

Sean Tyas ma na swoim koncie współprace z wieloma cenionymi nazwiskami z branży muzycznej. Do tej pory mogliśmy usłyszeć efekty jego kolaboracji z takimi artystami jak:

  • Victoria - we współpracy artystów powstał utwór "Perfect World",
  • Lo-Fi Sugar - we współpracy artystów powstał utwór "The World",
  • David Berkeley - we współpracy artystów powstał utwór "Belive" i "Take My Hand",
  • Cari - we współpracy artystów powstał utwór "Anywhere",
  • Katherine Amy - we współpracy artystów powstał utwór "Twilo",
  • Deirdre McLaughlin - we współpracy artystów powstał utwór "Supernatural".

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma Sean Tyas?
Sean Tyas urodził się 8 listopada 1979 roku, a więc w 2023 roku skończy 44 lata.
Skąd pochodzi Sean Tyas?
Sean Tyas pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a dokładniej z Massapequa Park w stanie Nowy Jork.
Jak nazywa się najnowsza płyta Seana Tyasa?
Najnowsza płyta Seana Tyasa powstała w 2016 roku. Nosi tytuł "Degeneration".

Fani lubią też

Zobacz też