Rodriguez

Rodriguez

Właściwie Sixto Díaz Rodríguez, znany także jako  Jesús Rodríguez (ur. 10 lipca 1942 w Detroit w stanie Michigan w USA) – amerykański wokalista i gitarzysta z pogranicza rocka i folku, aktywista polityczny. Jego muzyka stała się wyjątkowo popularna w Republice Południowej Afryki, gdzie przez wiele lat myślano, że artysta nie żyje. Sam muzyk nic o swojej popularności nie wiedział i pracował jako budowlaniec. Historia jego popularności w RPA stała się kanwą filmu dokumentalnego Sugar Man, który w 2013 roku otrzymał Oscara.

Rodriguez - Często zadawane pytania

  • Rodriguez, a właściwie Sixto Díaz Rodríguez, urodzony 10 lipca 1942 roku w Detroit, jest amerykańskim wokalistą i gitarzystą, tworzącym muzykę w gatunku rock/folk.
  • Rodriguez występował w klubach nocnych Detroit. Podczas jednego z występów został zauważony przez producentów, dzięki czemu podpisał kontrakt z wytwórnią Sussex Records. Pod jej szyldem ukazały się 2 albumy.
  • Pierwszy album Rodrigueza nosi nazwę "Cold Fact". Jego premiera miała miejsce w marcu 1970 roku nakładem wytwórni Sussex.
  • W 2012 roku miała miejsce premiera filmu pod tytułem "Sugar Man", który został wyreżyserowany przez Malika Bendjelloula. Film opisuje wysiłki dwóch fanów z Kapsztadu, którzy próbują dotrzeć do informacji dotyczącej plotek na temat śmierci amerykańskiego muzyka.
  • Niestety jego twórczość spotkała się z brakiem zainteresowania, przez co Rodriguez przerwał swoją działalność muzyczną i poświęcił się pracy zarobkowej.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rodriguez
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/