Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej

Rhye

RhyeOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Rhye to projekt muzyczny kanadyjskiego wokalisty Mike'a Milosha, który założył wraz z duńskim producentem i twórcą piosenek Robinem Hannibalem. Ich twórczość łączy R&B z elektroniką.

Koncert online Rhye i Diplo

Rhye razem z amerykańskim producentem i DJ-em Diplo zorganizowali koncert online i tym samym dołączyli się do akcji #stayathome  w Polsce znaną jako #zostańwdomu. Stream koncertu zdobył pozytywne komentarze fanów. W ponad godzinnym materiale można usłyszeć nastrojowe kawałki w wykonaniu artystów.

Debiutancka płyta Rhye 

W marcu pojawiła się debiutancka płyta Rhye po tytułem „Woman”, która zebrał entuzjastyczne recenzje. Znalazły się tam single takie jak „Open” czy „The Fall”.  W 2017 roku Hannibal opuścił projekt. Kolejny album Rhye - „Blood” ukazał się w lutym 2018 roku.

Mike  Milosh

Milosh pochodzi z Toronto, a obecnie mieszka w Los Angeles. W dzieciństwie uczył się gry na wiolonczeli i perkusji, a następnie studiował śpiew i muzykę jazzową. W 2004 roku wydał pierwszą solową płytę o nazwie „You Make Me Feel”. Współpracował także z brytyjskim DJ-em i producentem Bonobo, występując gościnnie na jego albumie „Migration” z 2017 roku. Artysta intensywnie koncertuje – w 2019 roku odwiedził Amerykę Północną, Południową, Australię, Nową Zelandię i Europę. Rhye w Polsce wystąpił na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019. Wcześniej - w czerwcu 2018 roku zagrał w warszawskim klubie Progresja.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też